Zegarek z lokalizatorem GPS

SPRZEDAŻ UKOŃCZONA

Zegarek z lokalizatorem GPS jest świetnym dodatkiem dla turysty podróżującego w niebezpieczne rejony. Zegarek z lokalizatorem GPS można wykorzystać również w monitorowaniu dzieci albo seniorów.

Cena:
374 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Wartość łącznie:
500 zł
Oszczędzasz:
126 zł
Zniżka:
25,2%
Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Numer katalogowy:
GPS13-020320
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Zegarek z lokalizatorem GPS

Zegarek z lokalizatorem GPS pełni rolę zwykłego cyfrowego zegarka, ale równocześnie pozwala na dokładne natychmiastowe określenie położenia osoby posiadającej zegarek. Zegarek z lokalizatorem GPS może być dany dziecku albo osobie starszej z zaburzonym zmysłem orientacji.

Jakie funkcje posiada lokalizator GPS?

 • w pełni funkcjonalny zegarek
 • natychmiastowa lokalizacja przez SMS
 • GEO lokalizacja
 • funkcja SOS
 • pokazuje swoje własne położenie

W zegarku wystarczy umieścić kartę SIM jakiegokolwiek operatora. W momencie wybrania jej numeru, zegarek natychmiast zacznie wysyłać SMS ze swoimi współrzędnymi.

Zegarek z lokalizatorem GPS jest świetnym urządzeniem do monitorowania seniorów i jest szczególnie przystosowany jako lokalizator GPS dla dzieci.

GEO lokalizacja:

Zegarek z lokalizatorem GPS pozwala na ustawienie "dozwolonych lokacji". W momencie, w którym zegarek przekroczy granice jednej z tych lokacji, otrzymasz ostrzeżenie. Dzięki czemu możesz natychmiastowo wiedzieć, że Twoje dziecko znajduje się gdzieś, gdzie nie powinno.

Funkcja SOS:

Ten zegarek jest wyposażony w przycisk SOS, który może być wykorzystany np. przez dzieci, turystów czy narciarzy, którzy znaleźli się w niebezpieczeństwie. Kiedy wciśniesz przycisk SOS, lokalizator GPS natychmiast zacznie wysyłać wiadomość ze współrzędnymi.

Czas pracy na baterii zegarka z lokalizatorem GPS:

Zegarek z lokalizatorem GPS może działać w trybie czuwania przez 2 - 3 dni. W zależności jak używany jest zegarek czas pracy na baterii może być skrócony. Dzięki dodatkowej baterii zegarek GPS może działać do 6 dni.

Wyświetlacz lokalizacji GPS:

Za przyciśnięciem jednego guzika, zegarek z lokalizatorem GPS określi Twoje dokładne położenie i wyświetli je na wyświetlaczu.

Zawartość opakowania:

 • Zegarek z lokalizatorem GPS
 • adapter ładowania
 • kabel łączący
 • 2x baterie litowo-jonowe

 

Parametry produktu Zegarek z lokalizatorem GPS

Parametr Opis
Informacja o położeniu przez SMS tak
Monitoring lokalizacji online na mapie nie
Historia przemieszczania nie
Żywotność baterii w standardowym trybie 2-3 dni
Określenie lokalizacji po każdym nowym starcie <60 sekund
Pojemność baterii 500mAh
GEO granice tak
Wykrycie ruchu nie

Powiązane produktyLogowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Kieszonkowy mini lokalizator GPS  

  Kieszonkowy mini lokalizator GPS

  Kieszonkowy breloczek z wbudowanym lokalizatorem GPS jest nowoczesnym i stylowym akcesorium, służącym do monitorowania przemieszczania się naszych dzieci lub rodziców w podeszłym wieku. Dedykowana, łatwa w obsłudze aplikacja mobilna umożliwia kontrolę online w jakimkolwiek miejscu. 

  Cena:
  224 zł
 • Lokalizator GPS TK-102  

  Lokalizator GPS TK-102

  Ekonomiczna wersja lokalizatora GPS, przystosowana do opieki nad dziećmi, zwierzętami domowymi oraz monitorowania samochodów.

  Cena:
  149 zł
 • Lokalizator GPS dla dzieci i seniorów  

  Lokalizator GPS dla dzieci i seniorów

  Lokalizator GPS dla dzieci i seniorów wyposażony jest w przycisk SOS i cechuje się dużą wytrzymałością. Lokalizacja może być monitorowany za pomocą wiadomości SMS, platform internetowych oraz aplikacji na smartfony. Lokalizator pozwala na podsłuch okolicy oraz dwukierunkową komunikację, która z powodzeniem może zastąpić telefon komórkowy.

  Cena:
  499 zł