Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer PROFI

POLECAMY

Ten bardzo czuły wykrywacz jest w stanie wykryć wszystkie sygnały pomiędzy 20 MHz a 6 GHz. Jego specjalna modyfikacja pozwala nawet na wyszukiwanie ukrytych obiektywów kamer. 

Cena:
539 zł

szt
Dostępność:
Dostępny
Numer katalogowy:
OT01-070133
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer PROFI

Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer jest wyposażony w 10 diod, dzięki którym w łatwy sposób zobaczysz, jak blisko sygnału się znajdzujesz. Oprócz wykrwyania sygnałów bezprzewodowych, wykrywacz pomoże Ci także w poszukiwaniach ukrytych minikamer z nagrywaniem.

Funkcje:

 • wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer na częstotliwościach pomiędzy 20 MHz - 6 GHz
 • 10 diod wzkazujących siłę sygnału
 • wykrywanie minikamer
 • konfigurowalna czułość
 • 70-godzinny czas pracy na baterii

Wykrywanie bezprzewodowych kamer i podsłuchów

Aby pomóc Ci w poszukiwaniach bezprzewodowych kamer i podsłuchów detektor ten jest wyposażony w 10 diod wskazujących siłę sygnału, czyli Twoją odległość od źródła sygnału. Im bliżej jesteś źródła sygnału, tym więcej diod zaczyna się świecić. Na dystansie od 5 do 10 cm wykrywacz włączy alarm.

Wykrywanie minikamer z możliwością nagrywania

Jeśli poszukujesz minikamer z możliwością nagrywania, czyli takich, które nie wysyłają sygnału, możesz przełączyć wykrywacz w drugi tryb. Kiedy aktywują się czerwone diody, za pomocą specjalnego czerwonego szkła, możesz przeszukać pomieszczenie w poszukiwaniu kamer. Obiektyw ukrytej kamery powinien odbić czerwone światło wykrywacza i ukazać lśniącą czerwień. Ta metoda bardzo ułatwia poszukiwania, lecz nadal zajmuje trochę czasu.

 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • GSM-safe III - zapobieganie podsłuchowi telefonu  

  GSM-safe III - zapobieganie podsłuchowi telefonu

  Bardzo mało ludzi zdaję sobie sprawę, jak łatwo telefon komórkowy może stać się bronią użytą przeciwko nim. Że każdy ze znajomościami u dostawcy usług bądź ktoś komu uda się wgrać oprogramowanie szpiegowskie na Twój telefon, może użyć ich do podsłuchiwania Twoich rozmów i wszystkiego co dzieje się w Twoim otoczeniu. GSM-safe III efektywnie chroni Ciebie przed takimi atakami.

  Cena:
  1 244 zł
 • GSM-box II, ochrona przed podsłuchem telefonu komórkowego  

  GSM-box II, ochrona przed podsłuchem telefonu komórkowego

  Aktywna ochrona zapobiegająca podsłuchowi telefonu komórkowego. Działa jako ochrona przed policyjnymi jak i komercjynymi podsłuchami telefonów komórkowych.

  Cena:
  999 zł
 • Wykrywacz sygnałów bezprzewodowych Protect 1207i  

  Wykrywacz sygnałów bezprzewodowych Protect 1207i

  Nasz najlepszy przenośny wykrywacz. W odróżnieniu od 99% innych urządzeń tego typu, wykrywacz Protect 1207i może nawet wykryć sygnały 3G, WiFi, Bluetooth, DECT albo Wi-Max.

  Cena:
  3 180 zł
 • Wykrywacz ukrytych kamer i obiektywów WEGA-i  

  Wykrywacz ukrytych kamer i obiektywów WEGA-i

  Wykrywacz WEGA-i jest profesjonalnym urządzeniem zaprojektowanym do wykrywania ukrytych kamer i obiektywów.

  Cena:
  1 780 zł
 • Detektor sygnałów radiowych Protect 1203  

  Detektor sygnałów radiowych Protect 1203

  Protect 1203 to przenośny wykrywacz sygnałów radiowych w zakresie od 30 - 6000Mhz. Detektor jest wyposażony w 10 poziomowy wskaźnik mocy sygnału.

  Cena:
  874 zł