Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer BASIC

Ten wykrywacz może odkryć wszystkie sygnały pomiędzy 1 MHz a 6,5 GHz. Jego specjalna modyfikacja pozwala nawet na szukanie ukrytych obiektywów kamer.

Cena:
199 zł

szt
Dostępność:
Dostępny
Numer katalogowy:
OT02-070108
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer BASIC

Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer wyposażony w 5 diod LED, dzięki którym możesz z łatwością zobaczyć, jak blisko źróda sygnału się znajdujesz. Oprócz wykrywania bezprzewodowych sygnałów, ten detektor może również pomóc Ci w poszukiwaniach ukrytych minikamer.

Funkcje:

 • wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer na częstotliwościach 1 MHZ - 6,5 GHz
 • 5 diod LED wskazujących siłę sygnału
 • wykrywanie minikamer o możliwościach nagrywania
 • konfigurowalna czułość
 • 5-godzinny czas pracy na baterii 

Wykrywanie bezprzewodowych kamer i podsłuchów

Aby pomóc Ci w poszukiwaniach bezprzewodowych kamer i podsłuchów detektor ten jest wyposażony w 5 diod wskazujących siłę sygnału, czyli Twoją odległość od źródła sygnału. Im bliżej jesteś źródła sygnału, tym więcej diod zaczyna się świecić. Na dystansie od 5 do 10 cm wykrywacz włączy alarm.

Konfigurowalna czułość

Jeżeli będziesz używał wykrywacza w miejscach o dużym hałasie sygnału (routery WiFi, radia, telefony komórkowe), alarm może się włączać zbyt często. W takich momentach wystarczy obniżyć czułość wykrywacza.

Wykrywanie minikamer o możliwościach nagrywania

Kiedy poszukujesz minikamer z możliwością nagrywania, czyli takich, które nie wysyłają sygnału, możesz przełączyć wykrywacz w drugi tryb. Kiedy aktywują się czerwone diody, wykorzystasz specjalne szkło do przeszukania przestrzeni. Obiektyw ukrytej kamery powinien odbić czerwone światło wykrywacza i ukazać lśniącą czerwień. Ta metoda bardzo ułatwia poszukiwania, lecz nadal zajmuje trochę czasu.

 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • GSM-safe III - zapobieganie podsłuchowi telefonu  

  GSM-safe III - zapobieganie podsłuchowi telefonu

  Bardzo mało ludzi zdaję sobie sprawę, jak łatwo telefon komórkowy może stać się bronią użytą przeciwko nim. Że każdy ze znajomościami u dostawcy usług bądź ktoś komu uda się wgrać oprogramowanie szpiegowskie na Twój telefon, może użyć ich do podsłuchiwania Twoich rozmów i wszystkiego co dzieje się w Twoim otoczeniu. GSM-safe III efektywnie chroni Ciebie przed takimi atakami.

  Cena:
  1 244 zł
 • Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer BASIC  

  Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer BASIC

  Ten wykrywacz może odkryć wszystkie sygnały pomiędzy 1 MHz a 6,5 GHz. Jego specjalna modyfikacja pozwala nawet na szukanie ukrytych obiektywów kamer.

  Cena:
  199 zł
 • Detektor sygnałów radiowych Protect 1203  

  Detektor sygnałów radiowych Protect 1203

  Protect 1203 to przenośny wykrywacz sygnałów radiowych w zakresie od 30 - 6000Mhz. Detektor jest wyposażony w 10 poziomowy wskaźnik mocy sygnału.

  Cena:
  874 zł
 • Protect 1206i  

  Protect 1206i

  Protect 1206i to najlepszy jakościowo  detektor do namierzania bezprzewodowych sygnałów, dzięki czemu jest idealny do wykrywania podsłuchów i ukrytych kamer. 

  Cena:
  1 980 zł