Wideodzwonki i wideodomofony Dahua

Widedomofony z kamerą marki Dahua należą do najlepszych na rynku i są jednymi z najczęsciej wybieranych zaówno przez duże, jak i małe firmy. W zakresie jednego systemu, jest możliwe podpięcie aż dwudziestu jednostek kamerowych i aż do 6 monitorów. Każdy moduł jest sterowalny za pomocą monitoru lub telefonu z aplikacją mobilną. Jedną z największych zalet jest z pewnością możliwość elekrycznego otwierania zamku oraz aplikacja z notyfikacjami push na telefon komórkowy.  Ogromną zaletą jest zdecydowanie fakt, iż w ramach jednego systemu jest możliwa praca wielu urządzeń. Systemy zabezpieczeń, kamery IP i wideodzwonki można obsługiwać za pomocą jednej jednostki centralnej za pomocą aplikacji mobilnych. Sortuj


 • DAHUA VTO6100C IP wideodzwonek z kamerą i czytnikiem RFID

  DAHUA VTO6100C  jest modułem kamery z pokrywą z białego plastiku. Wideodzwonek może działać niezależnie lub być podłączony do istniejącego systemu kamer Dahua.
  Cena: 661 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
 • Wideodzwonek DAHUA VTO6210B - moduł drzwiowy z RFID

  DAHUA VTO6100C  jest modułem kamery z obudową z czarnego plastiku. Wideodzwonek może działać niezależnie lub być podłączony do istniejącego systemu kamer Dahua.
  Cena: 674 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
  Numer katalogowy: VZ21
 • Dahua VTO2000A moduł kamery drzwiowej

  Dahua VTO2000A  moduł kamerowy w obudowie ze stali nierdzewnej, będącej doskonałą ochroną przed wandalami. Wideodomofon jest wyposażony w przycisk dzwoniący oraz posiada miejsce na umieszczenie wizytówki. Rozdzielczość kamery wynosi 1,3 Mpix z kątem widzenia 110°.
  Cena: 786 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ19
 • Dahua VTH1550CH dotykowy wideomonitor 7"

  Dahua VTH1550CH  jest wyposażony w dotykowy monitor 7", który umożliwia odbiór obrazu z kamery i wideodomofonów Dahua.  Obsługa sprzętu jest przejrzysta dzięki jasnemu graficznemu menu.
  Cena: 811 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
 • Dahua VTH1560B widemonitor 7" - czarny

  Dahua VTH1560B wideomonitor 7" , jest przeznaczony do odbioru obrazu z kamery i wideodomofonów Dahua. Wygodna obsługa dzięki zastosowanemu monitorowi o przekątnej 7 cali oraz graficznemu menu. 4 GB pamięć wewnętrzna do przechowywania zdjęć i wiadomości głosowych.
  Cena: 994 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ22
 • Dahua VTO1210C-X jednostka drzwiowa, stal nierdzewna

  Dahua VTO1210C-X  to moduł drzwiowy wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony w czytnik RFID, wyświetlacz o przekątnej 3" oraz klawiaturę numeryczną. Zintegrowana kamera o rozdzielczości 1.3 Mpix oraz kąt widzenia 100°.
  Cena: 1 599 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni