Wideodomofony i dzwonki

Wideodomofon pozwala na wygodne monitorowanie przestrzeni przed drzwiami do Twojego domu/mieszkania, jak również otwieranie zamka elektrycznego. Dzięki wideodomofonowi będziesz także w stanie prowadzić dwustronną komunikację ze swoimi gośćmi.

W naszej ofercie znajdziesz wideodomofony przewodowe, bezprzewodowe oraz IP.

 
Sortuj


 • Wideodomofon Secutek VDP313+CAM-210 - 7" LCD; noktowizor

  Wideodomofon Secutek umożliwia dwustronną komunikację z odwiedzającymi, wykonanie fotografii gości oraz sterowanie elektrycznym zamkiem
  Cena: 437 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ08
 • Wideodomofon Secutek VDP313 + CAM201 - 7" LCD; noktowizor

  Wideodomofon Secutek umożliwia dwustronną komunikację z odwiedzającymi, wykonanie fotografii gości oraz sterowanie elektrycznym zamkiem. Wytrzymała metalowa jednostka zewnętrzn a wyposażona jest w kamerę z noktowizorem , umożliwiającą identyfikację gości także po zapadnięciu zmroku. 
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ09
 • Wideodomofon Secutek VDP313+CAM215A- 7" LCD; RFID, nocne widzenie

  Najwyższy model wideodomofonu w naszej ofercie- metalowy wideodomofon z "widzeniem nocnym" wraz z 7-calowym monitorem, czytnikiem RFID oraz detekcją ruchu. To pozwala użytkownikom nie tylko na komunikację, wykonywanie zdjęć czy odblokowanie zamka elekronicznego, ale także przy pomocy czytnika RFID można zaprosić do domu tylko wybrane osoby.
  Cena: 562 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ15
 • Bezprzewodowy wideodzwonek 2,4GHz

  Wideodzwonek z dużym 7-calowym wyświetlaczem LCD. Nadaje się idealnie do użycia na bramach, wejściach do kompleksów budynków, czy domów. 
  Cena: 739 zł
   
  Dostępność: W drodze (2-3 tygodnie)
  Numer katalogowy: VZ02-040608
 • Wideodomofon z chipem RFID

  Wideodomofon z wbudowanym dużym, 7-calowym monitorem. Odpowiedni do zastosowania przy różnego rodzaju bramach wjazdowych do obiektów, czy też drzwiach wejściowych do domów/bloków mieszkaniowych.  Urządzenie jest wyposażone w chip RFID . Wraz z tym produktem otrzymasz 5 sztuk kluczyków RFID.
  Cena: 749 zł
  Zniżka: 14,3%
  Dostępność: W drodze (2-3 tygodnie)
  Numer katalogowy: VZ03-040608
 • DAHUA VTO6100C IP wideodzwonek z kamerą i czytnikiem RFID

  DAHUA VTO6100C  jest modułem kamery z pokrywą z białego plastiku. Wideodzwonek może działać niezależnie lub być podłączony do istniejącego systemu kamer Dahua.
  Cena: 661 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
 • Wideodzwonek DAHUA VTO6210B - moduł drzwiowy z RFID

  DAHUA VTO6100C  jest modułem kamery z obudową z czarnego plastiku. Wideodzwonek może działać niezależnie lub być podłączony do istniejącego systemu kamer Dahua.
  Cena: 674 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
  Numer katalogowy: VZ21
 • Dahua VTO2000A moduł kamery drzwiowej

  Dahua VTO2000A  moduł kamerowy w obudowie ze stali nierdzewnej, będącej doskonałą ochroną przed wandalami. Wideodomofon jest wyposażony w przycisk dzwoniący oraz posiada miejsce na umieszczenie wizytówki. Rozdzielczość kamery wynosi 1,3 Mpix z kątem widzenia 110°.
  Cena: 786 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ19
 • Dahua VTH1550CH dotykowy wideomonitor 7"

  Dahua VTH1550CH  jest wyposażony w dotykowy monitor 7", który umożliwia odbiór obrazu z kamery i wideodomofonów Dahua.  Obsługa sprzętu jest przejrzysta dzięki jasnemu graficznemu menu.
  Cena: 811 zł
   
  Dostępność: 3-5 dni
 • Secutek CAM215A - wideodomofon z czytnikiem RFID

  Secutek CAM215A  jest najwyższym modelem wśród wideodomofonów w naszej ofercie. Wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości 0.3Mpix, czytnik RFID oraz czujnik ruchu . Spełnia  także funkcję dwustronnego interkomu oraz posiada funkcję nocnego widzenia do odgległości 3 metrów. 
  Cena: 337 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ18
 • Secutek VDP322 - wewnętrzna jednostka wideodomofonu z 7" LCD i czujnikiem ruchu

  Najwyższy model wśród jednostek wewnętrznych wideodzwonków. Oprócz tradycyjnych funkcji, jego główną zaletą jest możliwość nagrania i odtwarzania komunikatów po wykryciu ruchu.
  Cena: 686 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ16
 • Inteligentny wideodzwonek WiFi IP Secutek WIFI602S

  To urządzenie należy do najnowszej generacji wideodzwonków używających technologii WiFi oraz technologii P2P,któa umożliwia zdalne łączenie się z dzwonkiem za pośrednictwem telefonu czy tableta. Urządzenie zapewnia natychmiastowy transfer obrazu z kamery 0,3Mpix o kącie widzenia  110°  przez Internet. 
  Cena: 437 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ07
 • Widedomofon Secutek z czytnikiem RFID CAM125A+VDP322

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Zestaw składający się z zewnętrznego wideodomofonu Secutek CAM215A z czytnikiem kart RFID  oraz wewnętrznej jednostki  Secutek VPD322 z 7" wyświetlaczem LCD.  Wideodomofon wyposażony jest w aparat o rozdzielczości 0,3 Mpx oraz czujnik ruchu. Jednostka wewnętrzna umożliwia automatyczne nagrania wideo po wykryciu ruchu.
  Cena: 749 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ10
 • Wideodomofon Secutek VDP316+CAM211-2 - 2x7" LCD; noktowizor

  Zestaw składający się z jednostki zewnętrznej wyposażonej w kamerę z noktowizorem oraz dwóch jednostek wewnętrznych jest idealnym rozwiązaniem dla domów wielorodzinnych, szeregowych czy bloków mieszkalnych. 
  Cena: 937 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ11
 • Wideodomofon Secutek VDP320+CAM202- 7"LCD; detekcja ruchu

  Wykonany z metalu, bardzo odporny na uszkodzenia wideodzwonek z "widzeniem nocnym", detekcją ruchu oraz 7- calowym monitorem dotykowym, za pośrednictwem któremu możliwa jest obustronna komunikacja, wykonywanie zdjęć oraz odblokowanie elektronicznego zamka.
  Cena: 624 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: VZ14
 • Uniwersalna jednostka sterująca do zamków elektronicznych, bramek i bram

  Jednostka sterująca jest praktycznym akcesor ium do wideodomofonów : rozwiązuje problem ewentualnego braku zgodności między drzwiami a zainstalowanym domofonem.
  Cena: 249 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: OST145
 • Wideodomofon Eques Veiu z WiFi, Android, iOS

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Wideodomofon Eques Veiu z dużym wewnętrznym wyświetlaczem LCD o przekątnej 5" LCD, noktowizorem, czujnikiem PIR i kątem widzenia 180 ° jest jednym z najlepszych modeli obecnych na rynku.
  Cena: 937 zł
  Zniżka: 6,2%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: DK20Wygląd zestawu

Wideodomofon  składa się z dwóch części - głównej wewnętrznej jednostki z wyświetlaczem LCD, oraz jednostki do montażu na zewnątrz (zawierającej kamerę oraz dzwonek). 

Jednostka główna wideodomofonu oprócz wyświetlacza LCD wyposażona jest w przycisk otwierania drzwi, jak również mikrofon i głośnik, które pozwalają na obustronną komunikację z odwiedza W bardziej zaawansowanych modelach, kamera zewnętrzna wyposażona jest również podświetlenie IR oraz  często czujnik PIR wykrywający ruch.

Wideodzwonki w odróżnieniu od cyfrowych wizjerów do drzwi nadają się idealnie do zamontowania zarówno w domach jednorodzinnych, jak i biurach. 

Połączenie wewnętrznej i zewnętrznej jednostki ze sobą

Monitor można połączyć z zewnętrzną jednostką na kilka sposobów - zarówno za pomocą kabla, jak i bezprzewodowo. Jeśli wybierzesz połączenie bezprzewodowe, wystarczy, że zapewnisz zasilanie elektryczne zewnętrznej jednostce. 

Bezprzewodowe wideodomofony mogą mieć własny nadajnik obrazu, jak również mogą streamować obraz do Internetu przez sieć WiFi (w przypadku wideodomofonów IP).

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Wideodomofon Eques Veiu z WiFi, Android, iOS  

  Wideodomofon Eques Veiu z WiFi, Android, iOS

  Wideodomofon Eques Veiu z dużym wewnętrznym wyświetlaczem LCD o przekątnej 5" LCD, noktowizorem, czujnikiem PIR i kątem widzenia 180 ° jest jednym z najlepszych modeli obecnych na rynku.

  Cena:
  937 zł
 • Wideodomofon z chipem RFID  

  Wideodomofon z chipem RFID

  Wideodomofon z wbudowanym dużym, 7-calowym monitorem. Odpowiedni do zastosowania przy różnego rodzaju bramach wjazdowych do obiektów, czy też drzwiach wejściowych do domów/bloków mieszkaniowych.  Urządzenie jest wyposażone w chip RFID. Wraz z tym produktem otrzymasz 5 sztuk kluczyków RFID.

  Cena:
  749 zł
 • Bezprzewodowy wideodzwonek 2,4GHz  

  Bezprzewodowy wideodzwonek 2,4GHz

  Wideodzwonek z dużym 7-calowym wyświetlaczem LCD. Nadaje się idealnie do użycia na bramach, wejściach do kompleksów budynków, czy domów. 

  Cena:
  739 zł