Zagłuszanie dyktafonów

Zagłuszanie dyktafonów Zagłuszacz sygnału używana jest aby wycofać z funkcjonowania podsłuchyurządzenia do śledzenia, lub ukryte kamery bezprzewodowe. Najczęstsze wykorzystanie znajdzie zagłuszacz GSM lub zagłuszacz sygnału GPS. W celu kompleksowego bezpieczeństwa jest zalecane wybrać wielokanałowy zagłuszacz sygnału. więcej informacji

Wykorzystanie zagłuszacza sygnału

Zagłuszacz sygnału ma wiele zastosowań. Główne funkcje są zabezpieczenie biura przed podsłuchem, zabezpieczenie samochodów przeciw śledzeniu, usuwanie telefonów komórkowych na miejscach, w których zabronione jest używanie ich zabezpieczenie więzienia lub może być wykorzystywana w samochodach wyższych mężów stanu, gdzie zagłuszacz niezawodnie chroni przed zdalnie aktywowanymi zamachami bombowymi.

Zagłuszacz sygnału również znajduje zastosowanie na przykład w wieżach ropnych.

Zagłuszace sygnału pozwala zakłócić tylko aktywne (nadawcze na odległość) podsłuchy. Dla pasywnego zagłuszenia (dyktafony, nagrywanie na telefon komórkowy, ...) jest konieczne użyć generator białego szumu.

Jak działa zagłuszacz sygnału

Zagłuszacz sygnału po włączeniu zaczyna przytłaczać w wybranym paśmie częstotliwości, czym wyłączy go z eksploatacji. W praktyce, na przykład po uruchomieniu zagłuszacza sygnału GSM, można oglądać w telefonie komórkowym jak za kilka sekund sygnał maleje, aż w końcu zniknie.

Na granicy zasięgu zagłuszacza sygnału połączenie zostanie nawiązane, jednak towarzyszyć będą silne zakłócenia i częste przerwy.

Taktowność podczas korzystania z zagłuszacza sygnału

Podczas korzystania z urządzenia do zagłuszania sygnału niezbędne jest zapewnienie właściwego uwzględnienia. Kupując potężne zagłuszacze, zalecamy model z regulacją mocy, ponieważ przy pełnej mocy można zakłócić sygnał w promieniu 50 m wokół urządzenia. Należy pamiętać, że przy użyciu zagłuszacza możesz naruszać prawa innych osób, które mogą domagać się odszkodowania.

Eksploatacja zagłuszaczów sygnału w Czechach (o ile nie masz specjalny certyfikat na korzystanie z tych urządzeń) jest zakazana i w żadnym przypadku więc w Republice Czeskiej nie używaj, w przeciwnym razie istnieje ryzyko grzywny lub nawet postępowania karnego. Przed użyciem zagłuszacza sygnału zawsze sprawdź ustawodawstwa danego państwa, czy eksploatacja urządzeń zagłuszających jest dozwolona.

Specjalny system sprzedaży dla wszystkich zagłuszaczy sygnału

Zagłuszacze sygnału nie są przeznaczone do wprowadzenia do eksploatacji lub innej dystrybucji w UE. Zamówieniem techniki kupujący bierze w pełni pod uwagę charakter produktu, a w szczególności wymaga dostarczenia towarów do celów innych niż wprowadzenie do eksploatacji lub innej dystrybucji w UE.

5 pozycji
Ultradźwiękowy zagłuszacz podsłuchów 24-avto ze zdalnym sterowaniem

Ultradźwiękowy zagłuszacz podsłuchów 24-avto ze zdalnym sterowaniem

Ultradźwiękowy zagłuszacz podsłuchowy z pokryciem 360°.

Dostępny 1-2 ks
32 832,83 zł
   
Bezpłatna dostawa
Uchwyt dla nadajnika hałasu na okno

Uchwyt dla nadajnika hałasu na okno

Uchwyt do mocowania nadajnika hałasu na oknie.

Dostępny > 10 ks
49,81 zł
   
Generator szumu Rabbler

Generator szumu Rabbler

Rabbler znajduje się wśród najlepszych urządzeń generujących szum stosowanych do ochrony przed podsłuchem rozmów lub ukrytego nagrywania. 

Dostępny > 5 ks
1 391,63 zł
   
Bezpłatna dostawa
Profesjonalny generator szumu białego

Profesjonalny generator szumu białego

Profesjonalny 3-kanałowy generator szumu białego służący do obezwładniania ukrytych mikrofonów, przewodowych mikrofonów w ścianach, czy kontaktowych i...

Dostępny 1-2 ks
2 723,28 zł
   
Bezpłatna dostawa
DRUID D-06 - w 100% bezpieczna rozmowa

DRUID D-06 - w 100% bezpieczna rozmowa

DRUID D-06 zabezpiecza rozmowy przed pluskwami i podsłuchami efektywniej niż jakiekolwiek inne urządzenie na świecie.

Niedostępne
8 822,45 zł
   
Na cestě od dodavatele
Bezpłatna dostawa
Polecamy

Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Producenci
Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia