Szyfrowane telefony komórkowe

Szyfrujący telefon komórkowy zapewnia, że rozmowa pozostaje tylko wśród tych, dla których jest przeznaczona. Dzięki telefonom szyfrującym nie musisz się martwić o jakiekolwiek formy podsłuchu telefonu komórkowego.Sortuj


 • Cryptophone 500

  Telefon szyfrujący służący do komunikacji głosowej o najwyższym poziomie bezpieczeństwa i szyfrowaniem end to end. CENA NA ŻĄDANIE
  Cena: 1 zł
   
  Dostępność: Dostępny u dostawcy
  Numer katalogowy: OST59Telefony szyfrujące Cryptophone

Oferujemy szyfrujące telefony komórkowe Cryptophone produkowane przez niemiecką firmę GSMK, która jest jednym z liderów w szyfrowaniu komunikacji. Szyfrujące telefony Cryptophone stosują kombinację kilku algorytmów szyfrowania dla najwyższego zabezpieczenia komunikacji. 

Jak działają telefony szyfrujące

Bezpośrednio wewnątrz telefonu jest głos przekształcany na pakiety danych, które następnie są szyfrowane za pomocą algorytmu AES 256, który spełnia normy bezpieczeństwa rządu USA. W ten sposób zaszyfrowane dane przechodzą z jednego do drugiego telefonu, którym są odszyfrowane za pomocą klucza, który jest wymieniony przed nawiązaniem komunikacji przy użyciu algorytmu Diffie-Hellmana w połączeniu z algorytmem uwierzytelniania Twofish, który chroni przed atakami typu man-in-middle.

Dla każdej rozmowy jest generowany losowo, unikalny klucz, który jest natychmiast zniszczony po zakończeniu rozmowy. Nikt włącznie producentów telefonów szyfrujących klucze nie ma dostępne i nie może mieć.

Oferta telefonów szyfrujących

Oferujemy kilka różnych telefonów szyfrujących niemieckiej firmy GSMK. Hitem jest na przykład Cryptophone 500, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników i zapewnią, że nie musisz mieć oddzielny telefon do szyfrowanych połączeń, a drugi do zwykłego użycia.

Telefon szyfrujący zapewnia bezpieczną komunikację we wszystkich aspektach

Szyfrujące telefony Cryptophone pozwalają nie tylko wykonywać szyfrowane połączenia, ale także wysyłanie zaszyfrowanych wiadomości SMS. Aplikacja jest w telefonie komórkowym zabezpieczona hasłem, i wszelkie zapisane kontakty mogą być dostępne tylko po wprowadzeniu hasła.