Stealth Patrol - system elektroniczno-optyczny

Niedostępny

Stealth Patrol jest unikatowym urządzeniem przeznaczonym do monitorowania obiektów i śledzenia ludzi z dużej odległości. System ten umożliwi Ci przeczytanie drobnego tekstu, na przykład na wizytówce, z odległości 300 metrów, czy też rozpoznanie twarzy z odległości 1 kilometra.

Cena:
11 249 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Wspólna cena:
15 624 zł
Oszczędzasz:
4 375 zł
Zniżka:
28,0%
Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Numer katalogowy:
NV08-081150
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Stealth Patrol - system elektroniczno-optyczny

Dziki ekstremalnie dużemu przybliżeniu, Stealth Patrol umożliwia monitorowanie obiektów, czy śledzenie osób z bardzo dużej odległości. Urządzenie jest również w stanie nagrywać filmy. System optyczny użyty w urządzeniu, umożliwia monitoring niemal w całkowitej ciemności! 

Własności:

 • ekstremalny zoom optyczny (umożliwia rozpoznanie twarzy, lub przeczytanie tablicy rejestracyjnej z odległości nawet 1 kilometra)
 • wyjście AV dające możliwość podłączenia urządzenia nagrywającego
 • kompaktowe rozmiary
 • dyskretna praca
 • możliwość nagrywania prawie w zupełnej ciemności

Stealth Patrol może być szczególnie przydatny na wyposażeniu policji, oraz najwyższej klasy prywatnych detektywów. Urządzenie to jest jedyne w swoim rodzaju - za niesamowicie konkurencyjną cenę dostajesz sprzęt najwyższej jakości  . Jedná se o zcela unikátní zařízení, které nabízí enormní výkon při zachování velmi výhodné ceny.

Do naszego urządzenia Stealth Patrol możesz dokupić mikrofon paraboliczny EXCLUSIVE, dzieki któremu będziesz mógł nagrywać obraz z czystym dźwiękiem nawet z odległości 450 metrów.

Urządzenie jest zapakowane do profesjonalnej walizki spełniającej standardy NATO. 

Zawartość opakowania:

 • optyczny stystem Stealth Patrol
 • profesjonalna walizka w standardzie IP67

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

  Cena:
  37 zł
 • Minipodsłuch GSM N9  

  Minipodsłuch GSM N9

  Minipodsłuch GSM N9 wyróżnia się niesamowitym stosunkiem ceny do jakości. Podsłuch GSM N9 ma bardzo małe wymiary (mniejsze niż pudełko zapałek) i wyposażony jest w dwa wysokiej jakości mikrofony.

  Cena:
  156 zł
 • Kamera sportowa FPV G3 - 1080p  

  Kamera sportowa FPV G3 - 1080p

  Kamera posiada rozdzielczość FULL HD 1080p oraz bardzo wytrzymałą konstrukcję. Urządzenie wspiera karty microSD do 32GB. Nadaje się idealnie do nagrywania podczas uprawiania sportów oraz sterowania latającymi modelami RC.

  Cena:
  49 zł
 • Lokalizator GPS TK-104 (60 dni pracy na baterii)  

  Lokalizator GPS TK-104 (60 dni pracy na baterii)

  Lokalizator GPS TK-104 jest bardzo solidnym urządzeniem lokalizacyjnym z ekstramalnie długim czasem pracy na baterii wynoszącym 60 dni. Urządzenie przystosowane jest do monitorowania samochodów oraz przyczep samochodowych

  Cena:
  249 zł