Stealth Patrol - system elektroniczno-optyczny

DLA WYMAGAJĄCYCH SPRZEDAŻ UKOŃCZONA

Stealth Patrol jest unikatowym urządzeniem przeznaczonym do monitorowania obiektów i śledzenia ludzi z dużej odległości. System ten umożliwi Ci przeczytanie drobnego tekstu, na przykład na wizytówce, z odległości 300 metrów, czy też rozpoznanie twarzy z odległości 1 kilometra.

Cena:
11 249 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Wspólna cena:
15 624 zł
Oszczędzasz:
4 375 zł
Zniżka:
28,0%
Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Numer katalogowy:
NV08-081150
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Stealth Patrol - system elektroniczno-optyczny

Dziki ekstremalnie dużemu przybliżeniu, Stealth Patrol umożliwia monitorowanie obiektów, czy śledzenie osób z bardzo dużej odległości. Urządzenie jest również w stanie nagrywać filmy. System optyczny użyty w urządzeniu, umożliwia monitoring niemal w całkowitej ciemności! 

Własności:

  • ekstremalny zoom optyczny (umożliwia rozpoznanie twarzy, lub przeczytanie tablicy rejestracyjnej z odległości nawet 1 kilometra)
  • wyjście AV dające możliwość podłączenia urządzenia nagrywającego
  • kompaktowe rozmiary
  • dyskretna praca
  • możliwość nagrywania prawie w zupełnej ciemności

Stealth Patrol może być szczególnie przydatny na wyposażeniu policji, oraz najwyższej klasy prywatnych detektywów. Urządzenie to jest jedyne w swoim rodzaju - za niesamowicie konkurencyjną cenę dostajesz sprzęt najwyższej jakości  . Jedná se o zcela unikátní zařízení, které nabízí enormní výkon při zachování velmi výhodné ceny.

Do naszego urządzenia Stealth Patrol możesz dokupić mikrofon paraboliczny EXCLUSIVE, dzieki któremu będziesz mógł nagrywać obraz z czystym dźwiękiem nawet z odległości 450 metrów.

Urządzenie jest zapakowane do profesjonalnej walizki spełniającej standardy NATO. 

Zawartość opakowania:

  • optyczny stystem Stealth Patrol
  • profesjonalna walizka w standardzie IP67

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty