Stealth Patrol - system elektroniczno-optyczny

DLA WYMAGAJĄCYCH SPRZEDAŻ UKOŃCZONA

Stealth Patrol jest unikatowym urządzeniem przeznaczonym do monitorowania obiektów i śledzenia ludzi z dużej odległości. System ten umożliwi Ci przeczytanie drobnego tekstu, na przykład na wizytówce, z odległości 300 metrów, czy też rozpoznanie twarzy z odległości 1 kilometra.

Cena:
11 249 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Wspólna cena:
15 624 zł
Oszczędzasz:
4 375 zł
Zniżka:
28,0%
Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Numer katalogowy:
NV08-081150
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Stealth Patrol - system elektroniczno-optyczny

Dziki ekstremalnie dużemu przybliżeniu, Stealth Patrol umożliwia monitorowanie obiektów, czy śledzenie osób z bardzo dużej odległości. Urządzenie jest również w stanie nagrywać filmy. System optyczny użyty w urządzeniu, umożliwia monitoring niemal w całkowitej ciemności! 

Własności:

 • ekstremalny zoom optyczny (umożliwia rozpoznanie twarzy, lub przeczytanie tablicy rejestracyjnej z odległości nawet 1 kilometra)
 • wyjście AV dające możliwość podłączenia urządzenia nagrywającego
 • kompaktowe rozmiary
 • dyskretna praca
 • możliwość nagrywania prawie w zupełnej ciemności

Stealth Patrol może być szczególnie przydatny na wyposażeniu policji, oraz najwyższej klasy prywatnych detektywów. Urządzenie to jest jedyne w swoim rodzaju - za niesamowicie konkurencyjną cenę dostajesz sprzęt najwyższej jakości  . Jedná se o zcela unikátní zařízení, které nabízí enormní výkon při zachování velmi výhodné ceny.

Do naszego urządzenia Stealth Patrol możesz dokupić mikrofon paraboliczny EXCLUSIVE, dzieki któremu będziesz mógł nagrywać obraz z czystym dźwiękiem nawet z odległości 450 metrów.

Urządzenie jest zapakowane do profesjonalnej walizki spełniającej standardy NATO. 

Zawartość opakowania:

 • optyczny stystem Stealth Patrol
 • profesjonalna walizka w standardzie IP67

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB  

  Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB

  MQ-99 to pierwszorzędny dyktafon z pamięcią flash. Cechuje się bardzo długą żywotnością baterii aż do 25 dni na jednym ładowaniu. Wysoka jakość nagrywanych plików audio. Oznaczenie czasu oraz daty na plikach. 8 GB pamięci wewnętrznej.

  Cena:
  249 zł
 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

  Cena:
  49 zł
 • Zegarek dla dzieci z lokalizatorem GPS  

  Zegarek dla dzieci z lokalizatorem GPS

  Zegarek dla dzieci z lokalizatorem GPS umożliwi Ci uzyskać pewną informację o tym, gdzie Twoje dziecko się właśnie znajduje. Zegarek nie jest wyposażony jedynie w lokalizator GPS, ale umożliwia także podsłuch dźwięków otoczenia.

  Cena:
  187 zł
 • Długopis z kamerą EXCLUSIVE  

  Długopis z kamerą EXCLUSIVE

  Najlepszy długopis szpiegowski na rynku, który wygrywa z innymi tego typu urządzeniami. Długopis wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości HD, detekcję ruchu oraz możliwosć nagrywania jedynie dźwięku.  Do największych zalet tego produktu należy jakość wykonania oraz luksusowy design. 

  Cena:
  337 zł