Zegarki dziecięce z lokalizatorem GPS

Zegarki dziecięce z wbudowanym lokalizatorem to gadżety, które zaprojektowane zostały specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Dziecięce zegarki z GPS umożliwiają śledzenie aktualnego położenia milusińskich, a także ustawienie bezpiecznego obszaru, w którym dziecko może się poruszać. Po opuszczeniu przez dziecko ustalonej strefy, otrzymasz niezwłocznie powiadomienie na swoją aplikację mobilną.Sortuj


 • Zegarek dla dzieci z GPS i możliwością dzwonienia

  Zegarek dla dzieci lokalizatorem GPS i możliwością połączeń jest idealnym połączeniem, aby monitorować ruch swoich dzieci. Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfony. Dostępny także w kolorze różowym.
  Cena: 162 zł
  Zniżka: 34,9%
  Dostępność: Produkt dostępny w różnych wariantach
  Numer katalogowy: GPS50
 • Zegarek dla dzieci z lokalizatorem GPS i detekcją zsunięcia z ręki

  Zegarek dla dzieci lokalizatorem GPS i możliwością połączeń jest idealnym połączeniem, aby monitorować ruch swoich dzieci. Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfony.
  Cena: 162 zł
  Zniżka: 27,7%
  Dostępność: Produkt dostępny w różnych wariantach
  Numer katalogowy: GPS49
 • Kieszonkowy zegarek z GPS

  Kieszonkowy breloczek z wbudowanym lokalizatorem  GPS  jest nowoczesnym i stylowym akcesorium, służącym do monitorowania przemieszczania się naszych dzieci lub rodziców w podeszłym wieku. Dedykowana, łatwa w obsłudze aplikacja mobilna umożliwia kontrolę online w jakimkolwiek miejscu. 
  Cena: 287 zł
   
  Dostępność: Produkt dostępny w różnych wariantach
  Numer katalogowy: GPS67Dlaczego warto kupić zegarek z lokalizatorem GPS:

Czy wiesz, jaką trasę przemierza codziennie Twoje dziecko w drodze ze szkoły? Idzie piechotą czy jedzie autobusem? W jakiej okolicy sie porusza i czy jest ona odpowiednio oświetlona po zmroku? Umierasz z niepokoju, gdy przychodzi spóźnione? Za pomocą GPS możesz łatwo sprawdzić, gdzie się ono znajduje. Oprócz monitorowania aktualnego położenia, nasze zegarki pozwalają także na monitorowanie historii przemieszczeń.

 • zwiększenie bezpieczeństwa dziecka w drodze z/do szkoły czy przedszkola
 • doskonały podgląd aktualnego położenia
 • możliwość wykonywania połączeń

Wyższe modele zegarków z GPS są wyposażone w specjalny sensor, który natychmiastowo wysyła powiadomienie o zsunięciu się zegarka z ręki dziecka

Jak działają zegarki z funkcją GPS:

Aby uruchomić funkcję GPS w dziecięcym zegarku, należy najpierw włożyć do niego kartę SIM z aktywnym przesyłem danych.