Lokalizatory GPS dla zwierząt

Lokalizatory GPS dla zwierząt montowane są w obroży zwierzęcia. Jednym z ich największych zalet w są z pewnością małe wymiary oraz niska waga. Dzięki temu, urządzenie nie podrażnia skóry zwierzęcia. 

Lokalizator GPS służy nie tylko do śledzenia aktualnego położenia Twojego zwierzęcia, ale także do kompletnej analizy jego historii przemieszczeń. Sortuj


 • Lokalizator GPS dla psów - 18 dni działania, IP 67

  Lokalizator GPS dla psów  charakteryzuje działanie na baterii do 30 dni. Kołnierz posiada wodoodporny standardowy IP 67. Dodatkowo, właściciel pupila ma możliwość monitorowania poprzez SMS i aplikacje internetowe. Lokalizator GPS dla psów ma bardzo małą wagę, więc nie przeszkadza zwierzęciu.
  Cena: 424 zł
  Zniżka: 15,0%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS34-020320Dlaczego warto zaopatrzyć się lokalizator GPS dla zwierząt:

Obroża z wbudowanym urządzeniem śledzącym jest jednym z akcesoriów pożądanych przez właścicieli psów, które lubią poruszać się z dala od domu. Obroża lokalizuje dokładne współrzędne położenia, w których aktualnie znajduje się pies, kot lub inne zwierzę. Oprócz tego, umożliwia także gromadzenie historii przemieszczeń Twojego pupila.  

Jak śledzić położenie swojego pupila?

Dane z GPS można uzyskać na dwa sposoby. Pierwszą możliwością jest otrzymanie wiadomości SMS, którą obroża wyśle na żądanie właściciela oraz automatyczne powiadomienie w przypadku, gdy pies opuści wyznaczoną uprzednio bezpieczną lokalizację. Drugim wariantem jest śledzenie położenia w realnym czasie, za pomocą mobilnej aplikacji. 

Ile to kosztuje?

Dla pełnego funkcjonowania niezbędna jest karta SIM, którą należy włożyć do lokalizatora GPS. Całkowicie transmisja danych kosztuje ok 6 zł/miesiąc. Dodatkowo, należy wykupić abonament na serwerze, aby mieć dostęp do aplikacji przechowującej historię lokalizacji. Roczny koszt wynosi w zależności od wybranej opcji  80-130 zł/rok.