Śledzenie osób i pojazdów

Urządzenia do śledzenia z naszej oferty pozwalają na łatwe śledzenie położenia osób lub pojazdów. Oferujemy zarówno aktywne lokalizatory GPS do zdalnego monitorowania, jak i pasywne rejestratory do zapisywania historii ruchu.

W naszej ofercie znajdziesz również specjalne urządzenia rowerowe, do śledzenia zwierząt, jak również lokalizatory GPS w zegarkach dla dzieci.
Sortuj


 • Lokalizator GPS TK-104 (60 dni pracy na baterii)

  Lokalizator GPS TK-104 jest bardzo solidnym urządzeniem lokalizacyjnym z ekstramalnie długim czasem pracy na baterii wynoszącym 60 dni. Urządzenie przystosowane jest do monitorowania samochodów oraz przyczep samochodowych
  Cena: 250 zł
  Zniżka: 33,2%
  Dostępność: W drodze (2-3 tygodnie)
  Numer katalogowy: GPS09
 • Lokalizator GPS- ekonomiczny

  Co wyróżnia ten lokalizator? Jest kompaktowy Posiada możliwość wgrania bazy map w języku czeskim Okazyjna cena
  Cena: 224 zł
  Zniżka: 10,0%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS31-020107
 • Lokalizator GPS do samochodu

  Wysokiej jakość lokalizator GPS przystosowany do śledzenia samochodów  o silnej czułości i żywotności baterii do 100 dni. Przystosowany do używania na telefonach z systemem IPhone i Android + przeglądanie historii map online.
  Cena: 374 zł
  Zniżka: 25,1%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS32-020320
 • GPS tracker do samochodu - do 200 dni

  POLECAMY
  GPS tracker do samochodu z dużą czułością i bardzo długim czasem pracy baterii do 200 dni. Podstawa szczegółowa mapa z utrzymaniem historii + aplikacji dla telefonów z systemem Android .
  Cena: 624 zł
  Zniżka: 23,2%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS35
 • Zegarek dla dzieci z GPS i możliwością dzwonienia

  Zegarek dla dzieci lokalizatorem GPS i możliwością połączeń jest idealnym połączeniem, aby monitorować ruch swoich dzieci. Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfony. Dostępny także w kolorze różowym.
  Cena: 162 zł
  Zniżka: 34,9%
  Dostępność: Produkt dostępny w różnych wariantach
  Numer katalogowy: GPS50
 • Zegarek dla dzieci z lokalizatorem GPS i detekcją zsunięcia z ręki

  Zegarek dla dzieci lokalizatorem GPS i możliwością połączeń jest idealnym połączeniem, aby monitorować ruch swoich dzieci. Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji na smartfony.
  Cena: 162 zł
  Zniżka: 27,7%
  Dostępność: Produkt dostępny w różnych wariantach
  Numer katalogowy: GPS49
 • Kieszonkowy zegarek z GPS

  Kieszonkowy breloczek z wbudowanym lokalizatorem  GPS  jest nowoczesnym i stylowym akcesorium, służącym do monitorowania przemieszczania się naszych dzieci lub rodziców w podeszłym wieku. Dedykowana, łatwa w obsłudze aplikacja mobilna umożliwia kontrolę online w jakimkolwiek miejscu. 
  Cena: 287 zł
   
  Dostępność: Produkt dostępny w różnych wariantach
  Numer katalogowy: GPS67
 • Kieszonkowy mini lokalizator GPS

  Kieszonkowy breloczek z wbudowanym lokalizatorem GPS jest nowoczesnym i stylowym akcesorium, służącym do monitorowania przemieszczania się naszych dzieci lub rodziców w podeszłym wieku. Dedykowana, łatwa w obsłudze aplikacja mobilna umożliwia kontrolę online w jakimkolwiek miejscu. 
  Cena: 224 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS66
 • Rejestrator GPS iTrail

  Pasywny rejestrator GPS o miniaturowych wymiarach i czasie pracy na baterii do 14 dni.
  Cena: 437 zł
  Zniżka: 46,2%
  Dostępność: < niż 3 sztuki
  Numer katalogowy: GPS04-BAZAR
 • Lokalizator GPS TK-102

  Ekonomiczna wersja lokalizatora GPS , przystosowana do opieki nad dziećmi, zwierzętami domowymi oraz monitorowania samochodów.
  Cena: 149 zł
  Zniżka: 33,5%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS05-020207
 • Lokalizator GPS EXCLUSIVE

  Wysokiej klasy lokalizator GPS z bardzo czułym odbiornikiem GPS oraz aplikacją na Android'a, możliwością działania aż do 360 dni w trybie czuwania (z użyciem zewnętrznej baterii).
  Cena: od 499 zł
  Zniżka: 38,5%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS06-0000
 • Urządzenie śledzące GPS do samochodu

  Wysokiej klasy urządzenie śledzące dla samochodów z przekazywaniem informacji do map online oraz możliwością podłączenia do akumulatora samochodu.
  Cena: 749 zł
  Zniżka: 7,8%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS01
 • Lokalizator GPS (180 dni pracy na baterii)

  Lokalizator GPS z baterią pozwalającą na pracę do 180 dni, umożliwiający śledzenie położenia przez SMS, aplikację na smartfon oraz na mapie online.
  Cena: od 812 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS07-020221
 • Lokalizator GPS do akumulatora samochodowego

  prosta obsługa możliwość załadowania bazy map okazyjna cena  
  Cena: 249 zł
  Zniżka: 33,4%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS30-020107
 • Lokalizator GPS dla dzieci i seniorów

  Lokalizator GPS dla dzieci  i seniorów wyposażony jest w przycisk SOS i cechuje się dużą wytrzymałością. Lokalizacja może być monitorowany za pomocą wiadomości SMS, platform internetowych oraz aplikacji na smartfony. Lokalizator pozwala na podsłuch okolicy oraz dwukierunkową komunikację, która z powodzeniem może zastąpić telefon komórkowy.
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS29-020320
 • Lokalizator GPS dla psów - 18 dni działania, IP 67

  Lokalizator GPS dla psów  charakteryzuje działanie na baterii do 30 dni. Kołnierz posiada wodoodporny standardowy IP 67. Dodatkowo, właściciel pupila ma możliwość monitorowania poprzez SMS i aplikacje internetowe. Lokalizator GPS dla psów ma bardzo małą wagę, więc nie przeszkadza zwierzęciu.
  Cena: 424 zł
  Zniżka: 15,0%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS34-020320
 • GPS tracker do samochodu - do 400 dni

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  GPS tracker do samochodu z dużą czułością i bardzo długim czasem pracy baterii do 400 dni. Posiada szczegółową mapę z zapisem historii ruchu oraz aplikację dla telefonów z systemem Android.    
  Cena: 749 zł
  Zniżka: 24,6%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GPS33-020320Kiedy korzystać z urządzeń lokalizacyjnych?

Życiu wielu ludzi lub firm mogą zaistnieć sytuacje, w których konieczne jest użycie urządzenia do śledzenia. Urządzenia lokalizacyjne najczęściej stosowane są w następujących przypadkach:

 • kontrola samochodów firmowych
 • wykrywanie niewierności
 • zabezpieczenie własnego samochodu
 • śledzenie dzieci

Każdy rodzaj urządzenia do śledzenia jest odpowiedni doinnego celu. W kilku następnych punktach podsumujemy główne różnice między poszczególnymi urządzeniami lokalizacyjnymi.

Lokalizatory GPS sterowane komendami SMS

Podstawowa wersja urządzeń do śledzenia, która jest w stanie natychmiastowo podać swoje położenie użytkownikowi za pomocą wiadomości SMS. Użytkownik wysyła komendę SMS do lokalizatora, który następnie ustala swoje położenie i w ciągu chwili wysyła je w wiadomości zwrotnej. Tego typu lokalizatory są szczególnie przydatne do śledzenia dzieci lub zabezpieczania samochodu. W urządzeniu tym można wykorzystać dowolną kartę SIM. 

Zalety:

 • niskie zużycie prądu = długi czas pracy na baterii 
 • możliwość natychmiastowego wykrycia położenia z dowolnej odległości 

Wady:

 • brak możliwości śledzenia historii ruchu
 • każdy SMS jest opłacany według taryfy operatora

Lokalizatory GPS online

Lokalizatory online wykorzystywane są głównie do długoterminowego śledzenia floty aut lub weryfikacji, gdzie dana osoba lub dany samochód w konkretnym czasie się przemieszczali. Do lokalizatora online należy włożyć kartę SIM dowolnego operatora z aktywowaną taryfą transmisji danych. Tak przygotowane urządzenie wysyła na serwer swoją pozycję w ustalonych odstępach czasu (np. co 30 sekund). Dzięki temu istnieje możliwość, po uprzednim zalogowaniu, przejrzenie całej historii ruchu, zwykle aż do 6 miesięcy wstecz. Lokalizator online ma wyższe zużycie energii, w związku z czym najlepiej jest podłączyć go do samochodowego akumulatora w celu zapewnienia nieprzerwanej pracy. 

Zalety:

 • śledzenie całej historii ruchu
 • możliwość natychmiastowego zdalnego określenia położenia

Wady:

 • większe zużycie prądu 
 • konieczność aktywowania transmisji danych w wybranje sieci komórkowej

Pasywne urządzenia do śledzenia (rejestrator GPS)

Rejestrator GPS jest specyficznym wariantem urządzeń do śledzenia - nie jest wyposażony w kartę SIM, nie umożliwia również natychmiastowego określenia położenia. Z drugiej strony urządzenie tego typu jest dużo bardziej energooszczędne, dzięki temu może być eksloatowane nawet do 5 razy dłużej niż standardowy lokalizator GPS w tych samych rozmiarach. Jego użycie również jest bardzo proste - umieszczony w plecaku, torebce lub samochodzie, będzie w pewnych odstępach czasu rejestrował swoje położenie. Aby prześledzić historię ruchu urządzenia, wystarczy podłączyć je do komputera PC.

Zalety:

 • wysoka wytrzymałość
 • małe rozmiary
 • darmowa eksploatacja
 • rejestracja całej historii ruchu

Wady:

 • brak możliwości uzyskania informacji o położeniu urządzenia 
 • przeznaczenie zawężone do określonych sytuacji
Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Lokalizator GPS do samochodu  

  Lokalizator GPS do samochodu

  Wysokiej jakość lokalizator GPS przystosowany do śledzenia samochodów o silnej czułości i żywotności baterii do 100 dni. Przystosowany do używania na telefonach z systemem IPhone i Android + przeglądanie historii map online.

 • GPS tracker do samochodu - do 200 dni  

  GPS tracker do samochodu - do 200 dni

  GPS tracker do samochodu z dużą czułością i bardzo długim czasem pracy baterii do 200 dni. Podstawa szczegółowa mapa z utrzymaniem historii + aplikacji dla telefonów z systemem Android.

 • GPS tracker do samochodu - do 400 dni  

  GPS tracker do samochodu - do 400 dni

  GPS tracker do samochodu z dużą czułością i bardzo długim czasem pracy baterii do 400 dni. Posiada szczegółową mapę z zapisem historii ruchu oraz aplikację dla telefonów z systemem Android.    

 • Lokalizator GPS TK-104 (60 dni pracy na baterii)  

  Lokalizator GPS TK-104 (60 dni pracy na baterii)

  Lokalizator GPS TK-104 jest bardzo solidnym urządzeniem lokalizacyjnym z ekstramalnie długim czasem pracy na baterii wynoszącym 60 dni. Urządzenie przystosowane jest do monitorowania samochodów oraz przyczep samochodowych

 • Kieszonkowy mini lokalizator GPS  

  Kieszonkowy mini lokalizator GPS

  Kieszonkowy breloczek z wbudowanym lokalizatorem GPS jest nowoczesnym i stylowym akcesorium, służącym do monitorowania przemieszczania się naszych dzieci lub rodziców w podeszłym wieku. Dedykowana, łatwa w obsłudze aplikacja mobilna umożliwia kontrolę online w jakimkolwiek miejscu.