Secutron 3G Scout SE-S1-3G

SPRZEDAŻ UKOŃCZONA

Mobilny system kamerowy do profesjonalnego użytku może nagrywać nawet do 72 godzin bez przerwy. System wyposażony jest w minikamerę na 3-metrowym kablu, funkcję detekcji ruchu oraz możliwość transmisji sygnału przez sieć 3G. Całe urządzenie jest szczelnie zamknięte w wodoodpornej obudowie. 

Cena:
3 099 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Numer katalogowy:
SECU23
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Secutron 3G Scout SE-S1-3G

Secutron Scout 3G

 

Mobilny system kamerowy Secutron Scout SE-S1-3G umożliwi Ci efektywne 

monitorowanie zarówno wnętrz pomieszczeń, jak również otwartych przestrzeni. System jest niesamowicie wytrzymały oraz wodoszczelny, dzięki czemu można go wykorzystywać nawet w ekstremalnych warunkach. 

 
 

Dzięki temu, że tomu, že Scout SE-S1-3G jest konfigurowalny w bardzo dużym stopniu, może być szczególnie przydatny dla prywatnych detektywów, którzy mogą go wykorzystać w bardzo wielu sytuacjach. 

W przypadku użycia systemu na otwartej przestrzeni, jednostkę centralną warto umieścić na drzewie lub zakopać w ziemi, a kamerę ustawić w pożądanym kierunku.

Możliwości użycia:

  • strzeżenie materiału w magazynie
  • monitorowanie ruchu osób i ludzi na prywatnym terenie
  • monitorowanie okolicy z samochodu

System Secutron 3G Scout w odróżnieniu od standardowej wersji, wyposażony jest dodatkowo w moduł 3G, dzięki któremu będziesz w stanie podłączyć się do urządzenia z jakiegokolwiek miejsca na Ziemii za pomocą smartfonu, tabletu lub komputera. 

W przypadku wykrycia ruchu, 3G Scout może wysłać Ci stosowną informację na smartfon, a jednocześnie może rozpocząć nagrywanie. 

Do systemu możesz się zdalnie podłączyć i obejrzeć wszystkie nagrania, przejrzeć logi oraz przeprowadzić konfigurację urządzenia. 

Secutron Scout 3G można wyposażyć w różne typy kamer - od kamery z szerokokątnym obiektywem, do kamery z teleobiektywem. Wszystko zależy od przeznaczenia systemu. 

Záběry z kamer

System jest wykonywany na zamówienie, dzięki czemu każdy klient ma możliwość dostosowania długości kabla kamery oraz pojemności baterii według swoich wymagań. 

Wraz z urządzeniem możemy również dostarczyć kamerę według wymagań. Dodatkowo jesteśmy w stanie wyposażyć system w panel słoneczny, który zapewnia nieprzerwane działanie urządzenia. 

Secutron Scout 3G