RAKSA - inteligentny wykrywacz kamer, podsłuchów i lokalizatorów GPS

Na cestě od dodavatele
RAKSA - inteligentny wykrywacz kamer, podsłuchów i lokalizatorów GPS

Ekstramalnie czuły bezprzewodowy wykrywacz sygnału przystosowany zarówno do pojedyńczego przeszukania bądź stałej ochrony.    więcej

Cena za 1 sztuk wraz z VAT: 3 995,00 zł
Cena za 1 sztuk bez VAT: 3 247,97 zł
Niedostępne
Czas wysyłki: 20 dni roboczych
Producent: TS Market TS Market
Kod produktu: OT10
Gwarancja: 24 miesiące
/raksa-inteligentny-wykrywacz-kamer-podsluchow-i-lokalizatorow-gps-e123400.htm
Opis

RAKSA - inteligentny wykrywacz kamer, podsłuchów i lokalizatorów GPS

Wykrywacz RAKSA jest najprawdopodobniej najlepszym wykrywaczem dla osób, które nie są profesjonalistami. RAKSA jest w stanie wyszukać i odkryć jakiegokolwiek rodzaju bezprzewodowy podsłuch, ukrytą bezprzewodową kamerę, urządzenia nadzoru i śledzenia przez telefon komórkowy.

Funkcje:

  • przeszukuje częstotliwości od 50 do 3300MHz
  • wyszukuje pluskwy, lokalizatory GPS, podsłuchy telefonów komórkowych oraz nawet bezprzewodowe kamery
  • łatwa obsługa
  • służy zarówno do jednorazowego użytku jak i długotrwałej ochrony
  • może wykryć nawet najbardziej zaawansowane formy nadzoru
  • automatyczne przystosowanie do otoczenia
  • miniaturowe wymiary
  • oprócz zwykłych sygnałów może znaleźć również trudno do wykryca sygnały takie jak WiFi, Wi-MAX, DECT, bluetooth bądź 3G.

Główną przewagą systemu RAKSA w przeciwieństwie do standartowych wykrywaczy jest jego funkcja permanentnej ochrony, gdzie wykrywacz najpierw mierzy poziom zwykłych sygnałów w pokoju po czym ostrzega Ciebie w przypadku większych zmian. Kiedy RAKSA wykryje nowy sygnał, poinformuje Cię o tym i automatycznie wypisze jaki sygnał stanowi problem i z jaką siłą jest emitowany. Wszystkie ostrzeżenia są zapisywanae abyś mógł je wszystkie przejrzeć później

GUARD (permanentna ochrona)
Kiedy aktywujesz tryb GUARD, wykrywacz najpierw zmierzy hałas sygnału w pomieszczeniu, do którego sie następnie zaadaptuje. Po wykonaniu tej czynności RAKSA pokaże na wyświetlaczu NORMAL. W momencie gdy system wykryje większe zmiany, zmieni napis na wyświetlaczu na DANGER, jednocześnie wyda dźwięk alarmu i pokaże częstotliwość sygnału i jego siłę. Wtedy jednym przyciśnięciem, możesz zmienić tryb urządzenia na tryb SEARCH i znaleźć miejsce skąd pochodzi sygnał.

Tryb GUARD jest przystosowany do odnajdywania zaawansowanych urządzeń nadzoru, które spędzają większość czasu na pasywnym nagrywaniu w tle i 1x na dobę (zwłaszcza w nocy) wysyłają dane do jej właściciela. RAKSA dzięki funkcji zapisywania alarmów, możesz sprawdzić kiedy, na jakiej częstotliwości i o jakiej sile niebezpieczny sygnał został emitowany.

SWEEP (pokazuje wszystkie sygnały w otoczeniu)

Tryb SWEEP służy do pokazania wszystkich sygnałów w pomieszczeniu w zasięgu RAKSA. Oprócz częstotliwości indywidualnych sygnałów, urządzenie pokazuje również ich intensywność. Dzięki trybowi SWEEP możesz mieć pełny wgląd na wszystkie sygnały w pomieszczeniu. Jeżeli jesteś zainteresowany skąd pochodzi konkretny sygnał, wystarczy przycisnąć tryb SEARCH i zlokalizować źródło sygnału.

SEARCH

Ten tryb pozwala na lokalizowanie źródła sygnału. Dzięki możliwości pokazywania siły sygnału (cyfrowo i graficznie), możesz bardzo szybko dowiedzieć się czy zbliżasz się do źródła czy od niego oddalasz. Dzięki temu możesz szybko zlokalizować źródło sygnału.

Zawartośc opakowaniaí:

  • Inteligentny wykrywacz RAKSA
  • adapter ładowania

 

Porovnání sad na detekci odposlechů:

MODEL FOTO DETEKCE RÁDIOVÝCH SIGNÁLŮ PROVĚŘOVÁNÍ ZÁSUVEK A EL. ROZVODŮ INSPEKČNÍ KAMERA PRO PROHLÍDKU TĚŽKO DOSTUPNÝCH MÍST TERMOKAMERA PRO DETEKCI PASIVNÍCH NAHRÁVAČŮ
Secutek OTP-01 20MHz - 6GHz
Secutek OTP-02 20MHz - 6GHz
Secutek OTP-03 20MHz - 6GHz

 

Informace k návodům v češtině

Šetříme lesy, a návody standardně netiskneme. Můžete si je ovšem stáhnout v záložce "Přílohy".
/product-action/increment-product-view-count?productId=123400

Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia