problemy z podsłuchami telefonów komórkowych

PROBLEM: Nie mogę ściągnąć nagrań audio na swój komputer

 • Upewnij się, że robisz wszystko według poniższego schematu 
  Zaloguj się na swoje konto i z menu wybierz Call Recording Details. Następnie, wybierz konkretny zapis rozmowy z listy i kliknij prawym przyciskiem myszy na Download. Z listy, która się rozwinie, wybierz Zapisz jako... a potem miejsce, w którym plik ma być zapisany.

PROBLEM: Nie mogę odtworzyć ściągniętych plików

 • Sprawdź, czy masz zainstalowany dobry odtwarzacz audio. 
  W celu odsłuchania nagranego materiału, należy ściągnąć na przykład odtwarzacz GOM Player (dostępny po kliknięciu na link). Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu wystarczy nacisnąć kombinację Ctrl+O i wybrać plik do odtwarzania

PROBLEM: Lokalizacja GPS nie nagrywa się

 • Funkcja GPS w telefonie jest najprawdopodobniej wyłączona
  Aplikacja zapisuje jedynie te informacje, które dostanie od modułu GPS w telefonie. Jeśli więc moduł w telefonie jest wyłączony, aplikacja nie jest w stanie uzyskać żadnych informacji. Czemu więc aplikacja sama nie włączy modułu GPS? Niestety przy włączonym module GPS na ekranie telefonu pokaże się ikona GPS, co może wzbudzić podejrzenia użytkownika. Aktualnie istnieje jedna podstawowa metoda określania pozycji telefonu Cell location, która sprawdza położenie wież wysyłających operatora i ustala przybliżone położenu telefonu.

PROBLEM: Z mojego konta zniknęły dane, jak je uzyskać spowrotem?

 • Serwer nie służy do przechowywania danych, dlatego nagrania są po pewnym czasie usuwane
  Ważne dane należy co jakiś czas pobierać z serwera na komputer. Dane, które zostały usunięte z serwera, są nie do odzyskania. 

PROBLEM: Dane nie są angrywane na serwer

 • Telefon nie jest podłączony do Internetu
  Telefon komórkowy jest albo poza zasięgiem sieci, albo wyłączony został Internet mobilny. Jeśli telefon nie jest podłączony do Internetu, nie ma możliwości wysyłania danych na serwer.
 • Aplikacja została usunięta z telefonu
  W takim przypadku należy zainstalować aplikację raz jeszcze

PROBLEM: Podczas przeglądania lokalizacji GPS w serwisie internetowym, w ciągu kilku sekund pojawia się komunikat o błędzie.

 • Google blokuje strony, które mają stały link do map google.
  Dopóki nie uda się nam ustalić warunków spółpracy z firmą Google, są dwa sposoby na sprawdzenie lokalizacji na mapach Google'a - pierwszy to szybka próba sprawdzenia lokalizacji w naszym serwisie internetowym do momentu pokazania się komunikatu, drugi - otworzenie map Google i wpisanie tam zapisanych współrzędnych geograficznych

 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty