Zdalny podsłuch

Zdalny podsłuch może być wykorzystany w miejscach, w których nie mam możliwości użycia na przykład pluskw GSM. Oferujemy zdalne podsłuchy paraboliczne od najprostszych po bardzo profesjonalne urządzenia podsłuchowe. Podsłuchy zdalne wysokiej jakości umożliwiają podsłuch na odległości setek metrów. więcej informacji

Zdalny podsłuch za pomocą paraboli

Używanie zdalnego podsłuchu parabolicznego

Zdalny podsłuch paraboliczny jest wyposażony w mikrofon i słuchawki. Parabolę należy skierować w stronę miejsca, które chcesz podsłuchiwać. Zebrany dźwięk zostanie wielokrotnie wzmocniony i odtworzony na słuchawkach. Ten typ podsłuchów sprawdza się najlepiej w otwartym terenie - może być zakłócony przez przeszkody znajdujące się między urządzeniem a celem podsłuchu, takie jak skały, gęste zagajniki, budynki. Zdalne podsłuchy paraboliczne działają na odległości do 400 metrów.

Aby zapisać podsłuchiwany materiał, należy podłączyć do podsłuchu dowolne urządzenie nagrywające.

Czas pracy zdalnego podsłuchu na baterii

Zdalne urządzenie podsłuchowe jest w stanie wytrzymać do 15 godzin ciągłej pracy na jednym ładowaniu baterii. Po wyczerpaniu akumulatora wystarczy go naładować, lub wymienić na nowy. 

Zdalne urządzenia podsłuchowe na zamówienie

Nasza standardowa oferta obejmuje podsłuchy na odległość, które spełnią oczekiwania większości użytkowników. Jeśli jednak chcesz czegoś więcej, nie wahaj się skontaktować się z nami - postaramy się dobrać indywidualną ofertę specjalnie dla Ciebie. 

Na zamówienie zapewnimy zdalny podsłuch będący światowym liderem z zakresem ponad 700 metrów i żywotnością baterii ponad 100 godzin.

Podsłuch laserowy

Podsłuch laserowy jest najbardziej zaawansowaną formą zdalnego podsłuchu. Podsłuch laserowy może zapewnić podsłuch miejsca odległego nawet o 2km. Podsłuch laserowy, w odróżnieniu od tradycyjnego podsłuchu zdalnego, umożliwia podsłuch przez okna lub ściany. 

Zdalne urządzenia podsłuchowe i ich wykorzystanie

Zdalne urządzenie podsłuchowe może znacznie ułatwić pracę detektywów lub służb bezpieczeństwa. Wystarczy znaleźć dobre miejsce, skierować na podsłuchiwany cel, aby żebrać potrzebny materiał. 

Zdalny podsłuch znajduje zastosowanie nawet u miłośników natury, którym pozwala zdalnie słuchać ptaki i inne zwierzęta. Za pomocą urządzenia podsłuchowego można łatwo wyśledzić nawet ze zwierzęta, których człowiek praktycznie nie jest w stanie spotkać. 

1 pozycji
Mikrofon kierunkowy TN-02 podsłuch z funkcją nagrywania

Mikrofon kierunkowy TN-02 podsłuch z funkcją nagrywania

Mikrofon kierunkowy TN-02 pozwala na podsłuchiwanie rozmów w odległości do 50 metrów.

Dostępny > 3 ks
345,00 zł
   

Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Sposób zasilania
Maksymalna pojemność karty pamięci
8GB
8GB
0 0 Od Do
Producenci
Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia