Podsłuchy przez ścianę

Podsłuch przez ścianę  umożliwia podsłuchiwanie przez ściany o grubości do 60cm. W naszej ofercie znajdziesz zarówno warianty zarówno amatorskie, jak i do użytku profesjonalnego. 

Podsłuchy przez ścianę mogą być wyposażone w nadajnik zapewniający możliwość zdalnego słuchania, jak również w urządzenie nagrywające, zapisujące podsłuchany materiał dźwiękowy. więcej informacji

Używanie podsłuchu przez ścianę

Podsłuch przez ścianę jest wyposażony w czujnik, wzmacniacz i słuchawki. Sonda, po przystawieniu do ściany, od jest w stanie od razu przechwytywać dźwięki, które zostają wzmocnione wielokrotnie przez wzmacniacz. Dzięki temu będziesz mógł wyraźnie usłyszeć w słuchawkach to, co się dzieje po drugiej stronie ściany. Istnieje możliwość podłączenia dyktafonu zamiast słuchawek w celu nagrania podsłuchiwanych rozmów.

Podsłuchy z wyższej półki wyposażone są również w funkcję tłumienia szumu.

Sytuacje, w których podsłuchy przez ścianę mogą być przydatne 

Podsłuchy przez ścianę będą przydatne zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujesz podsłuchiwać rozmowy w pomieszczeniu, do którego nie masz dostępu, by umieścić w nim inny podsłuch (np. podsłuch GSM lub podsłuch radiowy). Drugą sytuacją od razu przychodzącą na myśl jest podsłuchiwanie miejsca, do którego masz dostęp, jednak umieszczenie w nim podsłuchu tak, by nie wzbudzać podejrzeń. W takich przypadkach podsłuchy przez ścianę nadazą się znakomicie - otrzymasz świetną jakość dźwięku, możliwość podsłuchania na bieżąco, jak również nagrania bez wzbudzania niepotrzebnych podejrzeń. Nasze podsłuchy są w stanie zbierać dźwięki przez ściany o grubości nawet do 60cm. 

Długość pracy na baterii

Podsłuchy przez ściane wyposażone są w wewnętrzny akumulator, dzięki któremu urządzenie jest w stanie pracować na baterii od 20 do 40 godzin. Pełne naładowanie podsłuchu zajmuje 90-120min. 

100,00 zł
100 700 Od Do 0
700,00 zł
2 pozycji
Podsłuch przez ścianę PRO

Podsłuch przez ścianę PRO

Profesjonalna wersja podsłuchu pozwalająca na zbieranie dźwięku przez ściany o grubości do 35 cm.

Dostępny > 3 ks
699,00 zł
   
Okazja cenowa
Podsłuch przez ścianę BASIC

Podsłuch przez ścianę BASIC

Podstawowa wersja podsłuchu przez ścianę, który pozwala na podsłuchiwanie przez ściany o grubości do 20 cm.

Dostępny > 5 ks
159,00 zł
   

Produkty

Kategorie produktów
Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Pudełka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia