Podsłuchy przez ścianę

Podsłuch przez ścianę  umożliwia podsłuchiwanie przez ściany o grubości do 60cm. W naszej ofercie znajdziesz zarówno warianty zarówno amatorskie, jak i do użytku profesjonalnego. 

Podsłuchy przez ścianę mogą być wyposażone w nadajnik zapewniający możliwość zdalnego słuchania, jak również w urządzenie nagrywające, zapisujące podsłuchany materiał dźwiękowy. więcej informacji

Używanie podsłuchu przez ścianę

Podsłuch przez ścianę jest wyposażony w czujnik, wzmacniacz i słuchawki. Sonda, po przystawieniu do ściany, od jest w stanie od razu przechwytywać dźwięki, które zostają wzmocnione wielokrotnie przez wzmacniacz. Dzięki temu będziesz mógł wyraźnie usłyszeć w słuchawkach to, co się dzieje po drugiej stronie ściany. Istnieje możliwość podłączenia dyktafonu zamiast słuchawek w celu nagrania podsłuchiwanych rozmów.

Podsłuchy z wyższej półki wyposażone są również w funkcję tłumienia szumu.

Sytuacje, w których podsłuchy przez ścianę mogą być przydatne 

Podsłuchy przez ścianę będą przydatne zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujesz podsłuchiwać rozmowy w pomieszczeniu, do którego nie masz dostępu, by umieścić w nim inny podsłuch (np. podsłuch GSM lub podsłuch radiowy). Drugą sytuacją od razu przychodzącą na myśl jest podsłuchiwanie miejsca, do którego masz dostęp, jednak umieszczenie w nim podsłuchu tak, by nie wzbudzać podejrzeń. W takich przypadkach podsłuchy przez ścianę nadazą się znakomicie - otrzymasz świetną jakość dźwięku, możliwość podsłuchania na bieżąco, jak również nagrania bez wzbudzania niepotrzebnych podejrzeń. Nasze podsłuchy są w stanie zbierać dźwięki przez ściany o grubości nawet do 60cm. 

Długość pracy na baterii

Podsłuchy przez ściane wyposażone są w wewnętrzny akumulator, dzięki któremu urządzenie jest w stanie pracować na baterii od 20 do 40 godzin. Pełne naładowanie podsłuchu zajmuje 90-120min. 

600,00
600 10700 Od Do 0
10 700,00
2 pozycji
Podsłuch przez ścianę EXCLUSIVE

Podsłuch przez ścianę EXCLUSIVE

Wyjątkowe urządzenie do podsłuchiwania przez ścianę, bezkonkurencyjne na rynku. Podsłuch przez ścianę EXCLUSIVE oferuje niesamowitej jakości możliwośc...

Dostępny na zamówienie
10 629,00 zł
   
Bezpłatna dostawa
Podsłuch przez ścianę PRO

Podsłuch przez ścianę PRO

Profesjonalna wersja podsłuchu pozwalająca na zbieranie dźwięku przez ściany o grubości do 35 cm.

Niedostępne
699,00 zł
   
Okazja cenowa

Produkty

Kategorie produktów
Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Pudełka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia