Podsłuch

Podsłuch pozwala skutecznie pozyskiwać potrzebne informacje. W naszej ofercie znajdziecie podsłuch radiowy, podsłuchy GSM oraz podsłuch przez ścianę, zarówno do zastosowań amatorskich, jak i profesjonalnych. Na życzenie możemy zakamuflować podsłuch w wybranym urządzeniu elektronicznym.

Jesteśmy profesjonalistami oferującymi nie tylko sprzedaż i kamuflaż urządzeń podsłuchowych, ale także ich modyfikację, szczególnie w celu przedłużenia czasu pracy na baterii.  
Sortuj


 • Minipodsłuch GSM N9

  Minipodsłuch GSM N9 wyróżnia się niesamowitym stosunkiem ceny do jakości. Podsłuch GSM N9 ma bardzo małe wymiary (mniejsze niż pudełko zapałek) i wyposażony jest w dwa wysokiej jakości mikrofony.
  Cena: 156 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GSM01-010137
 • Podsłuch UHF z nagrywaniem

  POLECAMY
  Podsłuch UHF z wysokiej jakości mikrofonem oraz możliwością nagrywania. 
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: RF01-010208
 • Podsłuch GSM LONGLIFE 20 PRO K+

  POLECAMYDLA WYMAGAJĄCYCH
  Przechwytywanie sygnału GSM z najlepszą jakością dźwięku dzięki mikrofonowi marki Knowles.  Bardzo długa żywotność baterii - aż 20 dni.  Detekcja szumów. Metrowy kabel, który skutecznie ułatwia kamuflaż.
  Cena: 936 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GSM42-A-V
 • Podsłuch przez ścianę BASIC

  Podstawowa wersja podsłuchu przez ścianę, który pozwala na podsłuchiwanie przez ściany o grubości do 20 cm.
  Cena: 159 zł
  Zniżka: 15,0%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: PRZ01
 • Podsłuch przez ścianę PRO

  Profesjonalna wersja podsłuchu pozwalająca na zbieranie dźwięku przez ściany o grubości do 35 cm.
  Cena: 699 zł
  Zniżka: 13,9%
  Dostępność: W drodze (2-3 tygodnie)
  Numer katalogowy: PRZ02
 • Podsłuch UHF

  Podsłuch UHF z wysokiej jakości mikrofonem i zasięgiem do 120 metrów na otwartej przestrzeni. 
  Cena: 249 zł
  Zniżka: 16,7%
  Dostępność: Tymczasowo niedostępny (do 4 tygodni)
  Numer katalogowy: RF02-010208
 • Bateria do mikrosłuchawki

  Bateria dla mikrosłuchawki, która pozwala na 3-4 godziny działania. Sprzedajemy jedynie wysokiej jakości baterie Energizer, które wyszły najlepiej w naszych testach. Baterie pasują do wszystkich mikrosłuchawek z naszej oferty.
  Cena: 9 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: OST03-050253
 • Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy  BASIC  pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 
  Cena: 174 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: DO01-010442
 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  PROMOCJA
  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni .
  Cena: 374 zł
  Zniżka: 14,4%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GSM05-010149-A-V
 • Profesjonalny podsłuch GSM w radiobudziku PHILIPS

  PRODUKCJA NA ŻYCZENIE
  Niepozorny, w pełni funkcjonalny radiobudzik PHILIPS wzbogacony o niezwykle profesjonalny moduł  podsłuchu GSM .
  Cena: 874 zł
   
  Dostępność: Produkcja na zamówienie
  Numer katalogowy: KAM01-A-V
 • Podsłuch GSM VARIO (do 200 dni pracy na baterii)

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku i czasie pracy na baterii wynoszący do 200 dni (w zależności od wybranego wariantu) w trybie aktywacji głosowej.
  Cena: od 374 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GSM02-V
 • Podsłuch GSM VARIO+ (do 150 dni pracy na baterii)

  Ekskluzywny moduł GSM o  bardzo czystym dźwięku i czasie pracy na b aterii wynoszący do 90 dni  (w zależności od wybranego wariantu) w trybie aktywacji głosowej. Podsłuch GSM VARIO+ posiada mikrofon podłączony na kilku centymetrowym kablu ułatwiającym kamuflaż.
  Cena: od 437 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GSM03-0000-A-V
 • GSM podsłuch LONGLIFE 20

  Podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku i niesamowicie długim czasie pracy na baterii wynoszącym do 20 dni w trybie aktywacji głosowej.
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GSM06-010149-A-V
 • Podsłuch przez ścianę EXCLUSIVE

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Wyjątkowe urządzenie do podsłuchiwania przez ścianę, bezkonkurencyjne na rynku. Podsłuch przez ścianę EXCLUSIVE oferuje niesamowitej jakości możliwości i penetracje ścian grubości do 100 cm .
  Cena: 10 624 zł
   
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
  Numer katalogowy: OPZ-09
 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10+

  GSM podsłuch o bardzo czystym dźwięku i bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni i wykrywaniem głosu.
  Cena: 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GSM07-010149-A-V
 • gHost GSM SC

  GSM gHost SC jest profesjonalnym urządzeniem podsłuchowym wykonanym w najwyższej jakości z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań sprzętowych i programowych. Urządzenie charakteryzuje się dźwiękiem wysokiej jakości nawet przy dużej odległości od źródła dźwięku. 
  Cena: 2 499 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: PRO01-010612
 • Czujnik wstrząsów z podsłuchem GSM

  Urządzenie może służyć przede wszystkim do ochrony mienia. Dzięki małym rozmiarom czujnik jest bardzo łatwy do ukrycia. W przypadku wykrycia jakiegokolwiek ruchu, czujnik wyśle ostrzeżenie za pomocą SMSa lub połączenia telefonicznego, dzięki któremu będziesz wstanie podsłuchać , co się dzieje w najbliższej okolicy czujnika.
  Cena: 1 249 zł
   
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
  Numer katalogowy: PRO02-010612
 • Podsłuch GSM LONGLIFE 60

  LONGLIFE 60 jest wydajnym podsłuchem GSM idealnym do długoterminowego monitoringu. Nasz podsłuch GSM LONGLIFE 60 oferuje bardzo dobrą jakość oraz do 60 dni pracy na baterii!
  Cena: 599 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: GSM09-A-VWykorzystanie podsłuchu

Podsłuch jest bardzo skutecznym narzędziem do pozyskiwania potrzebnych informacji. Co więcej, nie jest już przywilejem jedynie tajnych agentów, czy też służb specjalnych. Nie ufasz swojemu partnerowi lub pracownikom? Podłuch może Ci pomóc w szybkim dotarciu do prawdy. 

Podział podsłuchów

Istnieje kilka typów urządzeń do podsłuchu, a każde z nich działa na innej zasadzie. Typy te prezentujemy poniżej:

 • Podsłuch GSM
 • Podsłuch radiowy
 • Podsłuch zdalny
 • Podsłuch przez ścianę

Podsłuch GSM

Podsłuch GSM wykorzystują kartę SIM, która transmituje dźwięk tak, jak normalny telefon. Ich główną zaletą jest łatwość obsługi i nieograniczony zasięg. Podsłuch GSM wystarczy umieścić w monitorowanym pomieszczeniu, natomiast w razie potrzeby można się z nim połączyć za pomocą zwykłego telefonu komórkowego.

Podsłuch radiowy

Podsłuchy radiowe, tak jak podsłuch GSM, należy umieścić w monitorowanym obszarze. Podsłuch radiowy jest wyposażony we własny nadajnik, który transmituje przechwycony dźwięk na wybranej częstotliwości - najczęściej VHF lub UHF - do zdalnego odbiornika. Podsłuch radiowy w praktyce ma zasięg do 500 m.

Podsłuch zdalny  

Podsłuch zdalny są przydatne wtedy, gdy nie można się dostać do miejsca, które ma być podłuchiwane. W naszej ofercie znajdziecie podsłuch paraboliczny, o zasięgu do 400 metrów, które wystarczy skierować w stronę podsłuchiwanego miejsca. 

Podsłuchy przez ścianę

Podsłuch przez ścianę pozwala na rejestrowanie dźwięków przez ściany. Urządzenie wyposażone jest w sondę, którą wystarczy przymocować do ściany oraz wzmacniacz wzmacniający uchwycone dźwięki i przekazujący je do słuchawek lub urządzenia nagrywającego. Wyskojej jakości podsłuch przez ścianę potrafi wzmacniać przechwycone dźwięki nawet do 2000 razy. 

Urządzenia podsłuchowe do zdalnego monitorowania przestrzeni

Do zdalnego monitorowania oddalonych przestrzeni, takich jak biura lub sale konferencyjne, najlepsze jest podsłuch radiowy oraz GSM. Podczas wyboru podłuchu należy zwrócić uwagę na to, jak długo dany podsłuch może pracować bez ładowania. Podłuch wysokiej jakości może być zasilany bezpośrednio z sieci elektrycznej. dzięki czemu nie musisz się martwić ładowaniem baterii. Możesz wybrać z naszej oferty podsłuch fabrycznie ukryty w urządzeniach elektronicznych, jak też skorzystać z naszej oferty kamuflażu podsłuchu na życzenie

Nie masz możliwości podłączenia urządzenia podsłuchowego do sieci elektrycznej?

Jeśli chcesz, aby ukryty podsłuch pracował jak najdłużej, jednak nie masz możliwości zasilania go z sieci elektrycznej, oferujemy unikatowe rozwiązanie - zewnętrzną baterię, dzięki której podsłuch będzie działał dłużej niż 15 dni, zamiast standardowych 3 - 5 dni.

Podsłuch zasilany baterią zewnętrzną

Biorąc pod uwagę przeprowadzone przez nas badania (przetestowano ok. 15. różnych baterii), przestrzegamy przed użyciem jakiejkolwiek zewnętrznej baterii do urządzeń podsłuchowych. Testy pokazały, że nasze podsłuchy nie będą działały z większością z nich. Baterie z naszej ofery pochodzą od wyspecializowanego dostawcy, dzięki czemu mamy pewność, że będą działał bezproblemowo ze wszystkimi podsłuchami.

Pytasz, dlaczego czas pracy naszych urządzeń podsłuchowych na baterii podany na stronie internetowej, jest tak niski? 

Wielu producentów może oferować takie same lub bardzo podobne urządzenia podsłuchowe, jednak ze znacznie lepszymi parametrami - w szczególności z większym zasięgiem mikrofonu oraz dłuższym czasem pracy na baterii. Sprzedawcy często podają nawet 15-dniowy czas pracy na baterii, nawet jeśli rzeczywisty czas wynosi jedynie 3 dni. Dane te często są po prostu przepisane z dokumentacji technicznych chińskich produktów, bez jakiegokolwiek konfrontacji z rzeczywistością. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta, dlatego też podchodzimy poważnie do sprzedaży podsłuchów oraz innych urządzeń szpiegowskich i wszelkie informacje staramy się sprawdzać w praktyce. 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

  Cena:
  374 zł
 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

  Cena:
  174 zł
 • Podsłuch GSM LONGLIFE 60  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 60

  LONGLIFE 60 jest wydajnym podsłuchem GSM idealnym do długoterminowego monitoringu. Nasz podsłuch GSM LONGLIFE 60 oferuje bardzo dobrą jakość oraz do 60 dni pracy na baterii!

  Cena:
  599 zł
 • Podsłuch przez ścianę BASIC  

  Podsłuch przez ścianę BASIC

  Podstawowa wersja podsłuchu przez ścianę, który pozwala na podsłuchiwanie przez ściany o grubości do 20 cm.

  Cena:
  159 zł
 • Najmniejszy na rynku podsłuch GSM  

  Najmniejszy na rynku podsłuch GSM

  Najmniejszy podsłuch GSM dostępny na rynku.  Miniaturowe rozmiary i możliwość ciągłego nagrywania aż do 75 minut  lub do 3 dni pracy w trybie stand-by.

  Cena:
  374 zł