Podsłuch telefonu komórkowego

Podsłuch telefonu komórkowego Podsłuch telefonu komórkowego pozwala na łatwe i skuteczne pozyskanie niezbędnych informacji. Nasze aplikacje są kompatybilne z prawie wszystkimi telefonami komórkowymi typu smartfon.  więcej informacji

Dlaczego warto korzystać z podsłuchu w telefonie?

Podsłuch telefonu komórkowego pozwala na łatwe i skuteczne pozyskanie niezbędnych informacji, jak na przykład, czy Twój partner Cię zdradza, lub też, czy Twoi pracownicy robią interesy "na boku". Podsłuch rozmów telefonicznych  w pozwoli Ci też sprawdzić, czy Twoje dziecko nie zadaje się z niewłaściwymi osobami. 

Jak działa aplikacja podsłuchująca?

Oprogramowanie do podsłuchu musi być zainstalowane na telefonie, który chcesz podsłuchiwać. Oznacza to, że musisz mieć dostęp do tego telefonu choć przez kilka minut. Po zainstalowaniu, program może być obsługiwany jedynie przy pomocy poleceń SMS lub też konta internetowego. Podsłuch w telefonie komórkowym  j jest całkowicie niewidoczny w telefonie i nie ma wpływu na jego działanie est całkowicie zamaskowany w telefonie komórkowym i nie ma wpływu na jego działanie. Podsłuch zbiera wybrane dane, a następnie wysyła je na Twoją skrzynkę e-mailową lub na specjalnie stworzone konto. Aby móc otrzymywać podsłuchany materiał, w docelowym telefonie musi być włączona transmisja danych.

Dodatkowe usługi

Jeśli planujesz kupić nowy telefon komórkowy, w którym będziesz chciał zainstalować podsłuch, możemy zrobić to dla Ciebie. Dostarczymy do Ciebie nowy telefon komórkowy z już zainstalowanym oprogramowaniem do podsłuchu. Dodatkowo możemy dla Ciebie zapakować telefon w orginalne opakowanie tak, by zupełnie nie wzbudzał podejrzeń.

Telefony kompatybilne z aplikacją

Nasze unikalne aplikacje do podsłuchu smartfonów są kompatybilne z większością nowych telefonów. Oferujemy podsłuch wszystkich telefonów iPhone, w tym podsłuchu iPhone 5. W naszej ofercie znajdą Państwo również podsłuch dla telefonów z systemem Android, w tym najnowszych telefonów, takich jak Samsung Galaxy SIII lub Samsung Galaxy SIV. Oprócz tych dwóch głównych systemów operacyjnych aplikacja jest kompatybilna z wybranymi telefonami z Symbian OS i większością telefonów Blackberry.

1 pozycji
Komórkowy szpieg Ultimate

Komórkowy szpieg Ultimate

Szpiegowska aplikacja komórkowa służy zdobywaniu dostępu do wszystkich informacji, których potrzebujesz. Śledzi położenie, smsy, zdjęcia, listę połąc...

Dostępny > 10 ks
od 1 365,00 zł

Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Producenci

Popularne

1. Komórkowy szpieg Ultimate

Komórkowy szpieg Ultimate od 1 365,00 zł

Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia