Podsłuch telefonu komórkowego

Podsłuch telefonu komórkowego pozwala na łatwe i skuteczne pozyskanie niezbędnych informacji. Nasze aplikacje są kompatybilne z prawie wszystkimi telefonami komórkowymi typu smartfon. 



Sortuj


 • Aplikacja do szpiegowania telefonu LITE

  Szpiegowska aplikacja mobilna służy zdobywaniu dostępu do wszystkich informacji, których potrzebujesz. Śledzi położenie, smsy, zdjęcia, listę połączeń i inne komunikaty dotyczące wybranego telefonu komórkowego.      Prosimy o kontakt w celu utworzenia 1-dniowego darmowego konta.
  Cena: od 599 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SPY15-060349-A
 • Aplikacja do szpiegowania telefonu ULTIMATE

  Szpiegowska aplikacja mobilna służy zdobywaniu dostępu do wszystkich informacji, których potrzebujesz. Śledzi położenie, smsy, zdjęcia, listę połączeń i inne komunikaty dotyczące wybranego telefonu komórkowego.    Wersja ULTIMATE UMOŻLIWIA NAGRYWANIE ROZMÓW.   Prosimy o kontakt w celu utworzenia 1-dniowego darmowego konta.
  Cena: od 938 zł
   
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SPY16-060349-A
 • Podsłuch Android PRO

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Bardzo prosty w obsłuche podsłuch telefonu komórkowego . Profesjonalna aplikacja podsłuchu na telefony z systemem Android. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami Android 2.x oraz 4.x.  
  Cena: od 1 565 zł
  Zniżka: 49,9%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SPY01-0000
 • Podsłuch Android LITE

  Podsłuch telefonu komórkowego to niezawodny sposób na sprawdzenie wiarygodności drugiej osoby. Profesjonalny podsłuch telefonów z systemem Android. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemem Android 2.x oraz 4.x.
  Cena: od 779 zł
  Zniżka: 58,5%
  Dostępność: Dostępny
  Numer katalogowy: SPY04-0000
 • Podsłuch iPhone PREMIUM

  DLA WYMAGAJĄCYCH
  Podsłuch telefonu komórkowego to bardzo dyskretny sposób na zdobycie interesujących Cię informacji. Nasza aplikacja oferuje profesjonalny podsłuch telefonów iPhone. Oprogramowanie jest kompatybilne z modelami o iOS do wersji 9.1.
  Cena: od 1 569 zł
  Zniżka: 49,8%
  Dostępność: nieznaleziona
  Numer katalogowy: SPY07-0000
 • Podsłuch iPhone LITE

  Podsłuch telefonu komórkowego sprawdza się w różnych sytuacjach, w których wymagana jest dyskrecja w zdobywaniu informacji. Profesjonalna aplikacja służąca do podsłuchiwania telefonów iPhone. Oprogramowanie jest kompatybilne ze wszystkimi modelami telefonów iPhone, włącznie z najnowszym iPhone 5.
  Cena: od 779 zł
   
  Dostępność: nieznaleziona
  Numer katalogowy: SPY10-0000



Dlaczego warto korzystać z podsłuchu w telefonie?

Podsłuch telefonu komórkowego pozwala na łatwe i skuteczne pozyskanie niezbędnych informacji, jak na przykład, czy Twój partner Cię zdradza, lub też, czy Twoi pracownicy robią interesy "na boku". Podsłuch rozmów telefonicznych  w pozwoli Ci też sprawdzić, czy Twoje dziecko nie zadaje się z niewłaściwymi osobami. 

Jak działa aplikacja podsłuchująca?

Oprogramowanie do podsłuchu musi być zainstalowane na telefonie, który chcesz podsłuchiwać. Oznacza to, że musisz mieć dostęp do tego telefonu choć przez kilka minut. Po zainstalowaniu, program może być obsługiwany jedynie przy pomocy poleceń SMS lub też konta internetowego. Podsłuch w telefonie komórkowym  j jest całkowicie niewidoczny w telefonie i nie ma wpływu na jego działanie est całkowicie zamaskowany w telefonie komórkowym i nie ma wpływu na jego działanie. Podsłuch zbiera wybrane dane, a następnie wysyła je na Twoją skrzynkę e-mailową lub na specjalnie stworzone konto. Aby móc otrzymywać podsłuchany materiał, w docelowym telefonie musi być włączona transmisja danych.

Dodatkowe usługi

Jeśli planujesz kupić nowy telefon komórkowy, w którym będziesz chciał zainstalować podsłuch, możemy zrobić to dla Ciebie. Dostarczymy do Ciebie nowy telefon komórkowy z już zainstalowanym oprogramowaniem do podsłuchu. Dodatkowo możemy dla Ciebie zapakować telefon w orginalne opakowanie tak, by zupełnie nie wzbudzał podejrzeń.

Telefony kompatybilne z aplikacją

Nasze unikalne aplikacje do podsłuchu smartfonów są kompatybilne z większością nowych telefonów. Oferujemy podsłuch wszystkich telefonów iPhone, w tym podsłuchu iPhone 5. W naszej ofercie znajdą Państwo również podsłuch dla telefonów z systemem Android, w tym najnowszych telefonów, takich jak Samsung Galaxy SIII lub Samsung Galaxy SIV. Oprócz tych dwóch głównych systemów operacyjnych aplikacja jest kompatybilna z wybranymi telefonami z Symbian OS i większością telefonów Blackberry.