Zestaw dla studenta w sam raz na sesję

16. 1. 2017

Połowa stycznia na uczelniach oznacza jedno: sesja jest w pełni. Zaliczenia i kolokwia z pewnością spędzają sen z powiek niejednemu żakowi. Na pomoc rusza Spy007 ze swoim niezawodnym zestawem egzaminacyjnym. 

Studencki zestaw  PROFI umożliwia pomoc na egzaminie, osoba z zewnątrz używając swojego laptopa może mieć wgląd w egzamin zdającego, a dzięki mikrosłuchawkom jest w stanie w łatwy sposób podpowiedzieć.  Taki zestaw to marzenie każdego studenta i jest idealny zarówno na egzamin ustny jak i pisemny

W jego skład wchodzi mikrosłuchawka, pętla indukcyjna, kamera wideo, nadajnik i odbiornik oraz cyfrowa karta TV do odbioru na laptopie. Więcej informacji znajduje się na stronie produktu.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania. 

Logowanie