Zbliża się czas egzaminów- zapoznaj się z mikrosłuchawką!

4. 5. 2016

Rozwiązywanie testów sprawia ci problemy? Pracujesz w firmie ochroniarskiej? Jeżeli odpowiedź na te pytania jest twierdząca, to twoim niezastąpionym urządzeniem stanie się niewidzialna mikrosłuchawka. To idealne rozwiązanie do ukrytej komunikacji bezprzewodowej, chowając słuchawkę w uchu osoba po drugiej stronie za pomocą telefonu komórkowego pomoże ci w każdej sytuacji. Ważne jest aby uzupełnić mikrosłuchawkę o pętlę indukcyjną , która zapewnia łączność z telefonem komórkowym oraz ma wbudowany czuły mikrofon, dzięki któremu będzie możliwe prowadzenie dyskretnej rozmowy. Pętle indukcyjną umieszcza się na szyi a  dźwięk jest przekazywany za pomocą Bluethooth z telefonu do mikrosłuchawki.

Niezwykle istotne jest również dbanie o higienę uszu. Bardzo łatwo jest ubrudzić  słuchawkę, przez co jakość odbioru może być znacznie gorsza. Kiedy usłyszysz gwizd, oznacza to że bateria jest bliska wyczerpaniu.

Prowadź rozmowy w niezauważalny sposób już dziś!  

 

https://www.spy007.pl/profesjonalna-mikrosluchawka-micspy/ 


Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty