Wybór kamery szpiegowskiej dopasowanej do indywidualnych potrzeb

16. 5. 2017

Stojąc przed wyborem ukrytej kamery, nasi klienci są często przytłoczeni możliwościami współczesnej techniki szpiegowskiej. Mnogość gadżetów, różne rodzaje kamer - łatwo przy tym stracić głowę. W dzisiejszym wpisie postaramy się - pokrótce - wyjaśnić, na czym polegają główne różnice między gotowymi rozwiązaniami a modułami kamerowymi, służącymi do stworzenia własnej kamery szpiegowskiej.

 

  

 

 

Niektóre ukryte kamery są bardzo łatwe do ukrycia - wyglądają jak zwykłe przedmioty gospodarstwa domowego lub element wyposażenia biura. Mogą to być między innymi odświeżacze powietrza, zegary, budziki, długopisy, a nawet power bank czy kubek na kawę. Niezależnie od ich formy, gotowe kamery szpiegowskie są wielokrotnie testowane przez naszych ekspertów a dzięki temu gotowe do natychmiastowego użytku po zakupie.

Możesz wybierać spośród szerokiej gamy kamer szpiegowskich, w zależności od tego, co chcesz nagrywać i jaki rodzaj aparatu będzie w danym obszarze najlepiej zamaskowany. Na przykład, w przestrzeni biurowej powinny się znaleźć szpiegowskie długopisy lub pamięć USB, podczas gdy w domu bardziej odpowiedni będzie odświeżacz powietrza lub czujnik dymu.

Wśród najpopularniejszych rozwiązań są z pewnością kamery zakamuflowane w zegarkach i  budzikach, odświeżaczach powietrza czy stacji meteorologicznej. Te całkowicie niepozorne przedmioty nie wzbudzają żadnych podejrzeń i są całkowicie dyskretne.  

 

Stworzenie własnej kamery szpiegowskiej

 

W zależności od indywidualnych potrzeb możesz stworzyć także własną szpiegowską kamerę. Pierwszym krokiem jest wybór przedmiotu, w którym ma być umieszczony moduł kamerowy. Możliwości są praktycznie nieskończone, jedynym warunkiem jest by moduł dało się umieścić w środku - musi mieć mały otwór, w którym umieszczony zostanie obiektyw kamery. Jeżeli takowego otworu nie ma, wówczas należy go w zależności od typu użytego materiału wywiercić lub wyciąć.

Przykładowo, dobrym miejscem na ukrycie kamery są wszelakie meble, książki, magnetowidy czy pluszowe zabawki. Jeżeli tylko wielkość przedmiotu pozwala na montaż modułu - nic nie stoi na przeszkodzie by zamienić go w szpiegowski gadżet. Niektóre z ukrytych kamer są bardzo małe i dzięki temu łatwe do ukrycia - na przykładzie power banku. Ze względu na ich wielkość, możliwe jest jedynie nagrywanie na karcie SD. Inną opcją jest użycie ukrytej kamery bezprzewodowej . Wymiarowo jest nieco większa, ale może pracować przez WiFi, dzięki czemu umożliwia transfer zdjęć do smartfonu lub komputera.

Wybór takiego sposobu zapisu może zależeć od osobistych preferencji użytkownika - tego, czy preferuje śledzenie online na bieżąco, czy wystarczające będzie odtwarzanie power-play. Analogiczna sytuacja występuje w przypadku modułów kamerowych istnieją wersje z połączeniem połączeniem Wi-Fi, co pozwala im na monitorowanie w czasie rzeczywistym oraz te nagrywające na karty SD.
 

Zalety gotowych kamer 

Przede wszystkim, są one testowane przez profesjonalistów oraz wyposażone we wszystkie niezbędne elementy składowe. Gotowe kamery zostały tak zaprojektowane, by można było natychmiast przystąpić do pracy, a ich obsługa jest łatwa nawet dla zupełnego laika w tym zakresie.

 

Zalety personalizowanego zestawu

Spersonalizowanie ukrytej kamery daje właścicielom większe pole manewru. Poszczególne elementy są możliwe osobno lub w ramach jednego modułu. Jedną z ich głównych zalet z pewnością fakt, że moduł kamery może być włączony do już istniejącego systemu zabezpieczeń. Zapewni to jeszcze większą dyskrecję

 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie