Wideodomofon Secutec z detekcją ruchu

27. 4. 2017

Nowość w naszej ofercie: wykonany z metalu, bardzo odporny na uszkodzenia wideodzwonek z "widzeniem nocnym", detekcją ruchu oraz 7- calowym monitorem dotykowym, za pośrednictwem którego możliwa jest obustronna komunikacja, wykonywanie zdjęć oraz odblokowanie elektronicznego zamka.

Wideodzwonek jest urządzeniem uzytecznym dla zabezpieczenia wszelkich zewnętrznych drzwi lub bram. Jednostka zewnętrzna Secutek CAM-202 w połączeniu z wewnętrznym ekranem dotykowym Secutek VDP320 dostarcza więcej niż "tylko" podgląd na monitorze jeśli ktoś znajduje się przed drzwiami. Po naciśnięciu drzwi dzwonka natychmiast rozpocznie się transmisja wideo. Umożliwiona zostanie również dwukierunkowa komunikacja głosowa oraz wykonanie zdjęcia gości.

Wśród najważniejszych funkcji urządzenia znajduja się między innymi: podświetlenie IR dla funkcjonowania w nocy, wykonywanie zdjęć za pomocą detekcji ruchu, wodoodporna jednostka zewnętrzna, możliwość połączenia z elektronicznym zamkiem aby otwierać drzwi oraz bramę oraz obustronna komunikacja. Wideodzwonek wyposażony jest w dotykowy ekran 7-calowy z podstawką do umieszczenia na stole lub na ścianie a jego metalowa obudowa jest wytrzymała i przystowana do montażu zewnętrznego. 

 

Pełny opis znajduje się na stronie produktu.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie