W ukryciu

16. 11. 2015

Czasy kiedy kamerę można było zauważyć z kilkudziesięciu metrów już dawno minęły. Dzisiaj, prawie każdy przedmiot codziennego użytku, może służyć do zbierania tajnych informacji. Projektanci tego typu sprzętów nieustannie zaskakują nowymi projektami. Co należy do grona najbardziej zaskakujących gadżetów szpiegowskich?

article2_1.jpg

Czasy kiedy kamerę można było zauważyć z kilkudziesięciu metrów już dawno minęły. Dzisiaj, prawie każdy przedmiot codziennego użytku, może służyć do zbierania tajnych informacji. Projektanci tego typu sprzętów nieustannie zaskakują nowymi projektami. Co należy do grona najbardziej zaskakujących gadżetów szpiegowskich? Jeśli chcesz poczuć się jak bohater filmu kryminalnego, powinieneś chociaż raz założyć na nos, okulary szpiegowskie. Wbudowaną kamerkę uruchomisz za pomocą jednego przycisku, a następnie tak jak na filmach futurystycznych, nagrasz wszystko na czym skupisz swój wzrok. Niesamowite? To dopiero początek. Nagrywać z ukrycia możemy też za pomocą breloczka do kluczy, włącznika do światła, kalkulatora, czy myszyki komputerowej. Gdzie zaopatrzyć się w taki sprzęt? Najlepiej w specjalistycznych sklepach. Jeśli zależy ci na zachowaniu swojego zakupu w tajemnicy, warto zamiast stacjonarnego, wybrać sklep internetowy.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie