Technika obronna

17. 5. 2016

Skoro istnieje tyle różnych sprzętów do szpiegowania, musi istnieć też sposób, jak sobie z nimi radzić. Wraz z rozwojem rynku przedmiotów inwigilacyjnych, rozwija się także rynek ochrony. Z jakich gadżetów możemy skorzystać, aby bronić się przed szpiegowaniem? Jeśli zależy ci na urządzeniu, które wykruje najprostsze podsłuchy i ukryte kamery, możesz skorzystać z tego wykrywacza. Natomiast, jeżeli zależy Ci na ochronie swoich rozmów telefonicznych, powinieneś użyć Voice Protector’a, lub ekstremalnie silnego zakłócacza sygnału, który potrafi zdezaktywować prawie każdy podsłuch. Pamiętaj też, aby zwracać uwagę na czynności, jakie wykonujesz i rozmowy (face to face) jakie prowadzisz, kiedy masz przy sobie telefon lub laptop. Wbudowana w nich kamera czy mikrofon moga być uruchomione, nawet kiedy nic na to nie wskazuje.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie