Szukasz idealnej kamery samochodowej? Koonlung C81 jest dla Ciebie

14. 7. 2017

Kamery samochodowe są jednym z najbardziej popularnych gadżetów wśród kierowców. Są to urządzenia pomiarowe a ich zadaniem jest między innymi pomiar prędkości i stała rejestracja obrazu. Dzięki nim można nagrać trasę, po której się poruszamy. Dzięki nagraniom na kartę SD, trasę z kamery samochodowej można nanieść na cyfrową mapę. Warto dodać, że nagrania zarejestrowane przez kamerkę mogą stanowić dowody dla policji czy ubezpieczyciela.

W jakich sytuacjach kamera jest przydatna? Nie tylko podczas rekreacyjnego nagrywania przejechanej trasy, czy w celu poprawy swojego stylu i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki nim, można starać się o udowodnienie swojej niewinności - nagrania mogą stanowić dowód podczas rozpraw sądowych (ale jego prawdziwość musi zostać poddana ocenie biegłego). Ponadto może przydać się przy walce z ubezpieczycielem o odszkodowanie.

 

Popularność kamer do auta wynika głównie z faktu, że instalacja i codzienne użytkowanie są banalnie proste. Wystarczy zamontować kamerę na przedniej szybie czy desce rozdzielczej oraz ustawić odpowiednią pozycję: nie zasłaniać kierowcy widoku oraz zadbać o odpowiedni kąt widzenia. Urządzenie po włączeniu jest od razu gotowe do działania.

Dzisiaj przyjrzymy się dokładniej kamerze samochodowej Koonlung C81. Koonlung jest chińskim przedsiębiorstwem o długiej historii i jedną z nielicznych chińskich firm, wspieranych przez światowe prawdziwego marki. To dobra wiadomość dla tych, którzy są sceptycznie nastawieni w stosunku do chińskich produktów, które większości kojarzą się niestety z tandetą i złą jakością.

C81 ma wbudowany obiektyw szerokokątny o kącie widzenia 160 °. Taka optyka umożliwia na dobry monitoring sytuacji na drodze; niemniej jednak tak duży kąt widzenia powoduje powstanie zakrzywienia analogicznego do soczewek typu rybie oko. Dewarp C81 posiada funkcję równoważenia obrazu, która minimalizuje zniekształcenia do minimum.

Jednakże, jeśli szukasz rejestratora działającego także w trakcie parkowania, produkt ten nie spełni Twoich oczekiwań. Większośc chińskich modeli cierpi niestety na tą dolegliwość: azjatyckie kamery samochodowe skupiają się przede wszystkim na jakości nagrania. Wykonanie jest bardzo solidne, aparat jest przyjemny w dotyku dzięki zastosowanemu materiałowi skóropodobnemu.Montaż na szybie za pomocą uchwytu z przyssawką na szybie jest bezproblemowy. Obsługa kamery odbywa się za pomocą czterech przycisków i interfejsu poprzez wyświetlacz  LCD 2,4”.

 

 

 

 

 

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie