Szpiedzy są wśród nas

26. 10. 2015

Powszechny dostęp do informacji oraz rozwój internetu sprawił, że przyzwyczailiśmy się do łatwego uzyskiwania interesujących nas danych. Na portalach społecznościowych śledzimy znajomych, po kryjomu czytamy smsy dzieci i partnerów. Coraz bardziej przesuwają się granice naszej prywatności. To co kiedyś posiadało jednoznacznie pejoratywny charaker, dzisiaj staje się powodem do dumy.

Przybywa agencji detektywistycznych oraz rośnie grupa osób zainteresowana szpiegowskim sprzętem. Popularność zyskują przede wszystkim ukryte kamery. Znajdują zastosowanie zarówno w branży rozrywkowej, ale także stają się narzędziem ułatwiającym pracę dziennikarzom śledczym. Filmiki na youtubie nagrywane ukrytą kamerą szybko zyskują fanów w sieci. Kiedyś wystarczył smarfon, dziś na widok skierowanego w naszą stronę telefonu, od razu sztywniejemy. Dlatego specjaliści w dziedzinie łapnia najśmieszniejszych momentów, chętniej sięgają po sprzęt mniej rzucający się w oczy niż smartfon. Do dyspozycji mają całą gamę przedmiotów, których nikt nie będzie podejrzewał o posiadanie kamery, na przykład zegarek.

Zegarki szpiegowskie to jedne z najbardziej ulubionych gadżetów podglądaczy. Małymi ukrytymi w tarczy kamerami, łatwo manewrować. Wystarczy ruch nadgarstka, aby uchwycić swój obiekt zainteresowania. Co ważne, obraz uzyskany podczas takiego nagrywania, ma całkiem dobrą jakość. Podstawowy sprzęt tego typu, nagrywający w rozdzielczości HD, można kupić już za 200-300 zł. Zegarek szpiegowski, jak sama nazwa sugeruje, spodoba się wszystkim pragnącym trochę poszpiegować. Łatwe przesyłanie danych to kolejny jego plus. Aby zgrać materiały, wystarczy podłączyć go do komputera za pomocą USB, które ukryte jest pod tarczą. Oprócz tworzenia materiałów wideo, zegarek daje także możliwośc robienia zdjęć. Wszystko w formatach, niewymagających specjalistycznego oprogramowania. Na samym początku korzystania z ukrytych kamer, najlepiej użyć przedmiotów charakteryzujących się prostą obsługą,tak jak np. zegarek szpiegowski full HD. Oprócz tego, że posiada ukrytą kamerę, jest także eleganckim dodatkiem, który może być noszony każdego dnia.

 

Author: Spy007.pl 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie