Smartwatch z dyktafonem - wiosenna nowość w ofercie

11. 4. 2017

Nowość w naszej ofercie: wysokiej jakości dyktafon ukryty w smartwatchu. Zegarek służy nie tylko do dyskretnego nagrywania okolicy, ale także jako źródło transferu danych. Wyposażony jest w szereg przydatnych, przyjaznych użytkownikowi funkcji takich jak: aktywacja nagrań za pomocą jednego przycisku, możliwość nagrywania podczas podłączenia do komputera, natychmiastowe przegrywanie plików, wyświetlanie daty i godziny podczas nagrywania oraz odtwarzanie plików MP3.

Wewnętrzna pamięć 8GB pozwala na zapis aż 570 godzin nagrań 32 kpbs bądź 12 godzin pracy przy 1536 kpbs. Wytrzymała bateria umożliwia 18 godzin nieprzerwanej pracy, a przy użytej jakości MP3 to 32 kpbs. Ten całkowicie dyskretny dyktafon cyfrowy jest specjalnie zaprojektowany do pracy w sytuacjach, gdy jest niemożliwe zastosowanie standardowych urządzeń nagrywających.

Dzięki opcji detekcji dźwięku, późniejsze odtwarzanie dźwięku jest zdecydowanie protsze i mniej czasochłonne. Kolejną z praktycznych właściwości jest z pewnością funkcja nagrywania podczas podłączenia do komputera. Nie wzbudza to niepotrzebnych podejrzeń - dyktafon wygląda zupełnie jak standardowy smartwatch.

 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie