Sesja poprawkowa? Z nami zdasz bez stresu

7. 9. 2017

Wrzesień oznacza dla części studentów zmagania z sesją poprawkową.  Niektóre egzaminy potrafią spędzić sen z powiek i wydają się być niemożliwe do zaliczenia. W sytuacjach podbramkowych z pomocą przychodzi nasz niezawodny zestaw egzaminacyjny.

W naszej ofercie studenci znajdą zarówno zestawy na każdą kieszeń, jak i te profesjonalne przeznaczone dla najbardziej wymagających. Szczególnie polecamy rozwiązanie exclusive w specjalnej cenie promocyjnej 2099 zł. Ta e
kskluzywna wersja zestawu studenckiego, w łatwy i bezproblemowy sposób pomoże w zdaniu nawet najtrudniejszego egzaminu czy kolokwium. 

Z tym zestawem Twój partner ma bezpośredni podgląd na test, dzięki czemu może doradzić na bieżąco przy użyciu słuchawki.Dzięki nadajnikowi bezprzewodowemu jest możliwe podłączenie kamery do guzika, krawata lub okularów - dzięki temu nie ma potrzeby dyktowania niczego partnerowi. Wystarczy przytrzymać papier przed kamerą, a obraz jest natychmiast przenoszony do zdalnego komputera.

Do wyboru są aż trzy wersje ukrytej kamery: w guziku, krawacie oraz okularach

 

 

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę produktu.

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na sterowanie ze smartfona.

  Cena:
  499 zł
 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

  Cena:
  374 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

  Cena:
  249 zł
 • Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB  

  Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB

  MQ-99 to pierwszorzędny dyktafon z pamięcią flash. Cechuje się bardzo długą żywotnością baterii aż do 25 dni na jednym ładowaniu. Wysoka jakość nagrywanych plików audio. Oznaczenie czasu oraz daty na plikach. 8 GB pamięci wewnętrznej.

  Cena:
  249 zł

Logowanie