Prezent gwiazdkowy (nie tylko) dla seniora

16. 12. 2016

Choćby nie wiadomo jak aktywni społecznie byli nasi rodzice w podeszłym wieku i jak bardzo będzie im dopisywać zdrowie - zawsze będziemy się o nich martwić i troszczyć. Zwłaszcza w sytuacjach, kiedy wychodzą sami z domu, a potem przed dłuższą chwilę nie odpowiadają na telefony i SMS-y.  Niezrównaną pomocą w takich sytuacjach jest z pewnością lokalizator dla seniorówwyposażony w duży przycisk SOS, po wciśnięciu którego wysyłana jest wiadomość na uprzednio wybrany numer telefonu. Zaraz potem automatycznie nawiązywane jest połączenie między telefonem a lokalizatorem - urządzenie w tej sytuacji zadziała jak zwykły telefon komórkowy i umożliwia prowadzenie rozmowy. 

Czas pracy to aż 200 minut na jednym ładowaniu. Lokalizator GPS może być używany zarówno do monitorowania seniorów, jak i dzieci. Dodatkowo ten lokalizator GPS może być cennym urządzeniem na wyposażeniu podróżników wybierających się w niebezpieczne rejony. 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

Logowanie