Podsłuch GSM do auta

19. 12. 2017


Podsłuch GSM pozwala na nasłuchiwanie z dowolnej odległości. Specjalnie przystosowany do samochodu, zawiera 2 metrowy kabel, który należy podłączyć do akumulatora oraz mikrofon na 1 m kablu, który ułatwi montaż w samochodzie.

Podsłuch GSM wykorzystuje technologię używaną przez telefony komórkowe, pozwalającą na komunikację z nieograniczonej odległości

Podsłuch jest wyposażony w  zapasową baterię, która działa do 20 dni w przypadku odłączenia akumulatora samochodowego.

Funkcja wykrywania hałasu: dzięki niej podsłuch rozpocznie swoją pracę w momencie, gdy ktokolwiek znajdzie się w kabinie auta.

Najważniejsze cechy:

 • możliwość podsłuchu z nieograniczonej odległości
 • wykrywanie hałasu
 • ładowanie baterii
 • możliwość zmiany ustawień za pomocą SMS
 • bardzo czuły mikrofon na metrowym kablu do łatwego montażu

 

Jak działa podsłuch do auta?

Podsłuch GSM dzięki wykorzystywaniu tej samej technologii GSM, jak w telefonach komórkowych, działa bez przeszkód i  na nieograniczoną odległość. W celu uruchomienia urządzenia, wystarczy włożyć kartę SIM, a następnie zadzwonić na jej numer. Urządzenie jest gotowe do pracy praktycznie od razu po wyjęciu z pudełka.

Drugim trybem jest wykrywanie hałasu podczas podsłuchiwania, automatycznie zadzwoni telefon, jeśli hałas przekracza 45 dB.

Urządzenie nie wydaje żadnych dźwięków ani nie ma żadnych widocznych diód.

 

 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie