Okulary szpiegowskie z kamerą nie tylko dla detektywa

25. 7. 2017

Rozszerzamy ofertę kamer szpiegowskich o okulary z wbudowaną kamerą FULL HD. Okulary z ukrytą kamerą polecane są szczególnie do dyskretnego nagrywania ważnych spotkań biznesowych, negocjacji czy wykładów na uczelni. 

Oprócz najlepszych możliwych parametrów, okulary są kilka bardzo przydatnych funkcji o wysokim standardzie. Wśród nich są między innymi całkowicie niewidoczna ukryta kamera, umieszczona pod szkłem , która w normalnych warunkach użytkowania nie może być zauważona. Nawet przy szczegółowej inspekcji okularów, kamera jest bardzo trudna do wykrycia.

Żywotność baterii wynosi aż 55-60 minut nagrywania wideo na jednym ładowaniu . Akumulator jest sprytnie ukryty w zausznikach okularów - część ta jest zdejmowalna i w ciągu zaledwie kilku sekund można ją wymienić na inną. Pozwala to na znaczne wydłużenie żywotności baterii i czasu pracy. 

Oprócz najlepszych możliwych parametrów, okulary szpiegowskie wyposażone są kilka bardzo przydatnych funkcji. Wśród nich są między innymi całkowicie niewidoczna ukryta kamera, umieszczona pod szkłem , która w normalnych warunkach użytkowania nie może być zauważona. Nawet przy szczegółowej inspekcji okularów, kamera jest bardzo trudna do wykrycia. 

 

 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie