Okulary szpiegowskie z kamerą nie tylko dla detektywa

25. 7. 2017

Rozszerzamy ofertę kamer szpiegowskich o okulary z wbudowaną kamerą FULL HD. Okulary z ukrytą kamerą polecane są szczególnie do dyskretnego nagrywania ważnych spotkań biznesowych, negocjacji czy wykładów na uczelni. 

Oprócz najlepszych możliwych parametrów, okulary są kilka bardzo przydatnych funkcji o wysokim standardzie. Wśród nich są między innymi całkowicie niewidoczna ukryta kamera, umieszczona pod szkłem , która w normalnych warunkach użytkowania nie może być zauważona. Nawet przy szczegółowej inspekcji okularów, kamera jest bardzo trudna do wykrycia.

Żywotność baterii wynosi aż 55-60 minut nagrywania wideo na jednym ładowaniu . Akumulator jest sprytnie ukryty w zausznikach okularów - część ta jest zdejmowalna i w ciągu zaledwie kilku sekund można ją wymienić na inną. Pozwala to na znaczne wydłużenie żywotności baterii i czasu pracy. 

Oprócz najlepszych możliwych parametrów, okulary szpiegowskie wyposażone są kilka bardzo przydatnych funkcji. Wśród nich są między innymi całkowicie niewidoczna ukryta kamera, umieszczona pod szkłem , która w normalnych warunkach użytkowania nie może być zauważona. Nawet przy szczegółowej inspekcji okularów, kamera jest bardzo trudna do wykrycia. 

 

 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

 • Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały  

  Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały

  Wyjątkowy dyktafon MQ-U300 idealnie ukryty w pamięci USB. Dyktafon ten może być sterowany manualnie bądź z uruchomioną aktywacją głosową. MQ-300 jest wyposażony w tryb detekcji głosu, który może pracować aż do 25 dni na jednym ładowaniu baterii! Pondato, zużycie energii wynosi tylko 0,3 mA w trybie detekcji dźwięku.

Logowanie