Nowość: zegary i budziki szpiegowskie

25. 5. 2017

Rozszerzamy naszą ofertę o nowe zegary z wbudowanymi kamerami szpiegowskimi. Dobra jakość w stosunku do niskiej ceny i wiele użytecznych funkcji sprawiają, że są to produkty godne uwagi, nadające się idealnie do monitorowania domu, mieszkania czy biura. 

  

 

 

 

Budzik BK49 z ukrytą kamerą IP w jakości FULL HD wyróżnia się przede wszystkim wbudowanym sensorem ruchu, rozpoczynającym nagrywanie w momencie wykrycia aktywności w zasięgu działania kamery (6m). Zdalne sterowanie możliwe jest za pomocą aplikacji mobilnej na komputery PC oraz smartfony.  Zegar ma własne WiFI, co umożliwia podłączenie urządzenia zdalnie do telefonu komórkowego czy komputera. 

Jedną z praktycznych funkcji jest obsługa kart micro SD o pojemności do 128GB, która w połączeniu z podłączeniem do sieci elektrycznej daje możliwość wykonania do 100 h nagrań. Nocne widzenie zapewnia 10 diód IR, pracujących w niewidzialnym dla ludzkiego oka spektrum 940 nm. Pozwala to na nagrywanie w całkowitej ciemności na dystans 2-3 metrów. 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę produktu

 

 

 

 

Kolejną z nowości jest najtańszy na rynku budzik z wbudowaną kamerą HD 1080p i kątem widzenia 90°. Perfekcyjnie zakamuflowana kamera ze stabilną aplikacją mobilną, która umożliwia zdalną obsługę przez telefon komórkowy oraz komputer PC. Ogromną zaletą są nagrania wideo w jakości FULL HD oraz zdjęcia w wysokiej jakości. FULL

Kolejną z praktycznych funkcji jest z pewnością długi czas nagrywania: przy nagrywaniu na kartę 128GB kartu oraz podpięciu do sieci to aż 100 godzin.

Budzik jest kompatybilny z systemami Windows, Android oraz iOS. Aplikacja będzie funkcjonowała w przeglądarkach Google Chrome, IE, Mozilla Firefox oraz Safari. Nagrania wideo obsługiwane są przez VLC media player oraz SMPlayer.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę produktu

 

 

 

 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie