Nowość - dziecięce lokalizatory z GPS

25. 10. 2017

Kieszonkowe breloczki oraz bajecznie kolorowe zegarki z wbudowanym lokalizatorem GPS są nowoczesnymi akcesoriami służącym do monitorowania przemieszczania się naszych dzieci lub rodziców w podeszłym wieku. Monitoring online jest możliwy dzięki dedykowanej intuicyjnej aplikacji monilnej.

 

 

Kieszonkowy mini lokalizator jest dedykowany przede wszystkim do dyskretnego monitorowania bieżącej lokalizacji i historii przemieszczeń np podczas przebywania dziecka poza domem o zmroku czy samodzielnych wycieczek w plenerze naszych rodziców w podeszłym wieku. 

Do jego głównych zalet zaliczają się przede wszystkim: możliwość minitorowania online bieżącej lokalizacji oraz wgląd w historię przemieszczeń, określanie lokalizacji z dokładnością do 10 metrów, kompatybliność z systemami Android oraz iOS oraz dedykowana aplikacja SeTracker. Dodatkowo, lokalizator spełnia funkcję w pełni działającego zegarka, ma wbudowany akumulator 400 mAh, wyposażony jest w przycisk SOS a także umożliwia podsłuch najbliższego otoczenia.

Produkt jest dostępny w kolorze czerwonym i niebieskim.

 

Dzięki brelokowi z ukrytym lokalizatorem, nie musisz już stresować za każdym razem, gdy dziecko przebywa poza domem. Dzięki przenośnemu mini lokalizatorowi GPS możesz łatwo sprawdzić, gdzie aktualnie przebywa. Tak jak w przypadku zegarka, oprócz śledzenia aktualnej lokalizacji, lokalizator może analizować historię ruchu.

Brelok cechuje się bardzo dyskretnym wyglądem i osoba postronna nie zorientuje się, że środku znajduje się lokalizator GPS.

Lokator wyposażony jest w akumulator Li-Po o pojemności 350 mA o bardzo niskim poborze mocy. Tryb stand-by trwa do 72 godzin. Do aktywacji lokalizatora wystarczy umieszczenie karty micro SIM z aktywną transmisją danych oraz pobranie aplikacji mobilnej i utworzenie tam profilu użytkownika.


Zapraszamy również do zapoznania się z innymi lokalizatorami z naszej oferty.

 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie