Lokalizator GPS dla Twojego pupila

25. 10. 2016

Obroża z wbudowanym urządzeniem śledzącym jest jednym z akcesoriów pożądanych przez właścicieli psów, które lubią poruszać się z dala od domu. Lokalizuje ona dokładne współrzędne położenia, w których aktualnie znajduje się zwierzak.

Oprócz tego, umożliwia także gromadzenie historii przemieszczeń Twojego pupila. Dane z GPS można uzyskać na dwa sposoby. Pierwszą możliwością jest otrzymanie wiadomości SMS, którą obroża z GPS wyśle na żądanie właściciela oraz automatyczne powiadomienie w przypadku, gdy pies opuści wyznaczoną uprzednio bezpieczną lokalizację. Drugim wariantem jest śledzenie położenia w realnym czasie, za pomocą mobilnej aplikacji.


Niewielka waga obroży nie podrażnia zwierzaka, a obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna. Dzięki czułemu odbiornikowi GPS, lokalizator jest w  stanie wiarygodnie określić położenie zwierzęcia z dokładnością do kilku metrów. Oprócz standardowego zastosowania, lokalizator można użyć także np do śledzenia połozenia samochodu. 

                                                                                                                      

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie