Długopisy z kamerą nie tylko dla szpiegów

10. 11. 2016

Rejestracja odbywa się w sposób bardzo dyskretny i nie wzbudzający żadnych podejrzeń. Kamera umieszczona jest powyżej skuwki, dzięki czemu długopis z łatwością można umieścić w kieszeni koszuli czy marynarki.

 

Długopis szpiegowski z detekcją ruchu może być przydatny na przykład w celu wykrycia złodziei, jak również oszustw współpracowników. Wystarczy nakierować obiektyw kamery na wybrane miejsce, aby nagrywać wszystko, co się dzieje w danej chwili. Dzięki detekcji ruchu ta mini kamera szpiegowska może pracować dłużej (do 4 razy) na baterii niż przy nagrywaniu non-stop.

 

Długopis lub pióro z kamerą jest w stanie nagrywać nieustannie przez 70-135 minut. Przy wyborze odpowiedniego długopisu należy pamiętać, że cieńsze modele będą miały baterię o mniejszej pojemności, natomiast grubsze - odwrotnie; wytrzymają na jednej baterii dużo dłużej.

 

                                                     

 

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie