Bezpieczny powrót do szkoły z zegarkiem GPS

26. 9. 2016

Twoje troski i wątpliwości pomogą rozwiać nasze produkty skierowane specjalnie do najmłodszych. Polecić szczególnie możemy zegarek z wbudowanym lokalizatorem GPS zaprojektowany tak, by w dyskretny sposób śledzić położenie milusińskich, a tym samym zminimalizować niebezpieczeństwo czyhające na drodze do, lub ze szkoły. Dodatkowo, wysyła on powiadomienie push na aplikację mobilną rodzica w przypadku zsunięcia się zegarka z ręki dziecka.


Jego głównymi zaletami jest przede wszystkim obserwacja obecnego położenia z dokładnością do 5 metrów i przegląd historii lokalizacji. Zegarkiem można sterować za pomocą wygodnej aplikacji na smartfony. Bateria trzyma długo, aż do 98 godzin. Posiada on także funkcję wysłania wiadomości SOS. Jest wodoszczelny, wyposażony w książkę telefoniczną, zdalny podsłuch oraz możliwośc wysyłania wiadomości głosowych do zegarka. Umożliwia dwukierunkową komunikację z rodzicem, a także wysyła ostrzeżenie przed zssuwaniem się go z ręki. Wyśle także odstrzeżenie w momencie, gdy dziecko znajdzie się poza wyznaczonym obszarem.

Bądź spokojny o bezpieczny powrót Twojego dziecka ze szkoły  i zaopatrz je w zegarek z funkcją GPS już dziś.

                                                             


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie