Bezpieczne lato ze Spy007

1. 8. 2017

Spacery po bezdrożach, wędrówki z plecakiem po górach, wycieczki rowerowe, wypad na grzyby czy zbieranie polnych kwiatów z dala od cywilizacji są esencją upalnego lata.

 

Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych i oprócz standardowego ekwipunku, zapakujmy do plecaka czy kieszeni także poręczny lokalizator GPS. Polecamy go szczególnie osobom starszym i dzieciom - w przypadku zagubienia lub kłopotów, przycisk SOS wyśle natychmiastowo aktualne współrzędne osoby korzystającej z lokalizatora.

 

Dzięki wrażliwemu odbiornikowi, lokalizator GPS jest w stanie wiarygodnie ustalić pozycję lokalizatora z dokładnością do kilku metrów. Jest również możliwość aktualizacji na kilka sekund po przebudzeniu się ze stanu czuwania. Odczyt lokalizacji możliwy jest dzięki zastosowaniu czułego modułu GPS. Po ustaleniu pozycji lokalizacja zostanie przesłana wiadomością sms, lub przesłana do serwera, na którym można nie tylko odzytać aktualną pozycję, ale również prześledzić pełną historię ruchu.

 

 

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę produktu: https://www.spy007.pl/lokalizator-gps-dla-dzieci-i-seniorow/


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie