Bezpieczne lato ze Spy007

1. 8. 2017

Spacery po bezdrożach, wędrówki z plecakiem po górach, wycieczki rowerowe, wypad na grzyby czy zbieranie polnych kwiatów z dala od cywilizacji są esencją upalnego lata.

 

Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych i oprócz standardowego ekwipunku, zapakujmy do plecaka czy kieszeni także poręczny lokalizator GPS. Polecamy go szczególnie osobom starszym i dzieciom - w przypadku zagubienia lub kłopotów, przycisk SOS wyśle natychmiastowo aktualne współrzędne osoby korzystającej z lokalizatora.

 

Dzięki wrażliwemu odbiornikowi, lokalizator GPS jest w stanie wiarygodnie ustalić pozycję lokalizatora z dokładnością do kilku metrów. Jest również możliwość aktualizacji na kilka sekund po przebudzeniu się ze stanu czuwania. Odczyt lokalizacji możliwy jest dzięki zastosowaniu czułego modułu GPS. Po ustaleniu pozycji lokalizacja zostanie przesłana wiadomością sms, lub przesłana do serwera, na którym można nie tylko odzytać aktualną pozycję, ale również prześledzić pełną historię ruchu.

 

 

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę produktu: https://www.spy007.pl/lokalizator-gps-dla-dzieci-i-seniorow/


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

 • Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały  

  Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały

  Wyjątkowy dyktafon MQ-U300 idealnie ukryty w pamięci USB. Dyktafon ten może być sterowany manualnie bądź z uruchomioną aktywacją głosową. MQ-300 jest wyposażony w tryb detekcji głosu, który może pracować aż do 25 dni na jednym ładowaniu baterii! Pondato, zużycie energii wynosi tylko 0,3 mA w trybie detekcji dźwięku.

Logowanie