Bezpieczne lato ze Spy007

1. 8. 2017

Spacery po bezdrożach, wędrówki z plecakiem po górach, wycieczki rowerowe, wypad na grzyby czy zbieranie polnych kwiatów z dala od cywilizacji są esencją upalnego lata.

 

Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych i oprócz standardowego ekwipunku, zapakujmy do plecaka czy kieszeni także poręczny lokalizator GPS. Polecamy go szczególnie osobom starszym i dzieciom - w przypadku zagubienia lub kłopotów, przycisk SOS wyśle natychmiastowo aktualne współrzędne osoby korzystającej z lokalizatora.

 

Dzięki wrażliwemu odbiornikowi, lokalizator GPS jest w stanie wiarygodnie ustalić pozycję lokalizatora z dokładnością do kilku metrów. Jest również możliwość aktualizacji na kilka sekund po przebudzeniu się ze stanu czuwania. Odczyt lokalizacji możliwy jest dzięki zastosowaniu czułego modułu GPS. Po ustaleniu pozycji lokalizacja zostanie przesłana wiadomością sms, lub przesłana do serwera, na którym można nie tylko odzytać aktualną pozycję, ale również prześledzić pełną historię ruchu.

 

 

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę produktu: https://www.spy007.pl/lokalizator-gps-dla-dzieci-i-seniorow/


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na sterowanie ze smartfona.

  Cena:
  499 zł
 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

  Cena:
  374 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

  Cena:
  249 zł
 • Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB  

  Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB

  MQ-99 to pierwszorzędny dyktafon z pamięcią flash. Cechuje się bardzo długą żywotnością baterii aż do 25 dni na jednym ładowaniu. Wysoka jakość nagrywanych plików audio. Oznaczenie czasu oraz daty na plikach. 8 GB pamięci wewnętrznej.

  Cena:
  249 zł

Logowanie