Aktywność dziecka w sieci

4. 11. 2016

Osobami szczególnie podatnymi na wpływ nieodpowiednich ludzi, używek, i innych niebezpieczeństw są dzieci i młodzież przeżywające trudny czas taki jak problemy rodzinne, nieporozumienia w szkole czy wchodzenie w okres dojrzewania. Większość rodziców na szczęście jest świadoma, że Internet nie jest miejscem bezpiecznym dla ich pociech. Dzięki możliwości sprawdzenia aktywności Twojego dziecka na komputerze, będziesz w stanie zareagować odpowiednio wcześnie. Wystarczy zainstalować program do monitorowania PC, żeby mieć nad nim kontrolę od momentu jego włączenia. Program kontrolujący aktywność PC działa w sposób zupełnie niewzbudzający jakichkolwiek podejrzeń. Dzieki jego użyciu, będziesz mieć całkowitą kontrolę nad tym, co Twoje dziecko robi na komputerze. 

Ale to nie wszystko, co oferuje dzisiejsza technologia: za pomocą tzw chatsticka możesz sprawdzać historię kontaktów i rozmów z komunikatorów internetowych, takich jak Skype czy GaduGadu. Natomiast uzywając keyloggera będziesz w stanie odczytać wszystkie naciśnięcia klawiszy, a tym samym odtworzyć, co dziecko w danej chwili robiło i jakie strony odwiedzało.
Warto pamiętać, że żadna, nawet najnowocześniejsza technologia nie zastąpi szczerej rozmowy z dzieckiem. Gdy już odkryjemy niepożądaną aktywność w sieci, nie krzyczmy i nie obwiniajmy siebie i pociechy. Postarajmy się wspólnie znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Szczerość i wzajemne zrozumienie jest kluczem do sukcesu. 

 


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 3,5-calowy LCD

  Wizjer do drzwi z kamerą  jest unikatowym urządzeniem, które umożliwi Ci niezawodne monitorowanie przestrzeni korytarza przed drzwiami do Twojego mieszkania. 

Logowanie