100% ochrony przed nagrywaniem? Tylko z urządzeniem DRUID D06.

9. 11. 2017

Nie ma znaczenia, czy w pomieszczeniu są ukryte mikrofony, czy też ktoś ma dyktafon. Dźwięk DRUID D06 zapobiega tworzeniu zrozumiałego nagrania - między innymi Twojej rozmowy. Po uruchomieniu urządzenia emitowane są zakłócenia akustyczne, które nakładają się na trwającą w czasie rzeczywistym rozmowę. Dzięki temu, poziom generowanych zakłóceń jest dużo głosniejszy niż rozmowa, a na nagraniach staje się ona całkowicie niezrozumiała i niemożliwa do odfiltrowania i odkodowania.

 

DRUID D06 jest jednym z wiodących na świecie narzędzi zabezpieczających przed przechwytywaniem i nagrywaniem rozmów. Jest to prawdopodobnie jedyne urządzenie na rynku, które może chronić Twoje połączenie w 100%. Korzystając z tego urządzenia nie będziesz mógł usłyszeć osoby stojącej nawet tuż obok rozmówcy. Akustyka, która oddziałowuje na siebie, będzie cię chronić.

DRUID D06 przeznaczony jest dla maksymalnie 6 rozmówców chociaż jeżeli to konieczne, może zostać rozszerzony dodatkowo nawet do 12 osób, które komunikując się ze sobą są chronione przed wszelkimi próbami przechwycenia ich rozmowy. Każda osoba nieposiadająca zestawu słuchawkowego podłączonego do urządzenia nie będzie w stanie zrozumieć rozmowy. Uczestnicy oczywiście zrozumieją osobę która do nich mówi, ale każdy przebywający w otoczeniu usłyszy tylko zabezpieczający efekt akustyczny, który co warto nadmienić, dynamicznie zmienia się w zależności od aktualnej rozmowy.

 

DRUID D06 jest lepszy niż jakikolwiek konwencjonalny zagłuszacz, ponieważ bardzo ciężko jest wykryć i zabezpieczyć bierne mikrofony, które mogą być uruchomione do nagrywania, a celem wspomnianego urządzenia nie jest wykrycie ukrytych rejestratorów. Jest to urządzenie pasywne, które nie wytwarza szumów radiowych, a generuje szum słyszalny.

 

DRUID D06 podczas rozmowy poprzez tworzenie specjalnego podkładu muzycznego - sieci akustycznej sprawia że ​​niemożliwym jest, aby ktokolwiek zrozumiał to czego uczestnicy takiej rozmowy sobie nie życzą. Tylko ci, którzy mają zestaw komunikacyjny - słuchawki z mikrofonem - usłyszą dobrze.

 

 

 

DRUID D06 i jego funkcje:

 

 • 100% ochrona rozmowy dla sześciu osób przed urządzeniami przechwytującymi lub nagrywającymi
 • ochrona przed wszystkimi znanymi metodami podsłuchowymi, w tym mikrofonami radiowymi, stetoskopem, automatyczną sekretarką, rezonatorem pasywnym, mikrofonem kablowym i innymi urządzeniami
 • niezrównanie wyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu rozmów niż tradycyjne generatory szumów
 • system jest przenośny i wyposażony w specjalny przybory (z 4 zestawami słuchawkowymi, urządzenie posiada złącza dla maksymalnie 6 rozmówców)
 • system może pracować po podpięciu do sieci elektrycznej NON-STOP lub niezależnie do do 6 godzin dzięki wbudowanej baterii

Inteligentny generator szumów DRUID D06 można również znaleźć w naszym szerokim asortymencie.

 

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • Podsłuch GSM LONGLIFE 10  

  Podsłuch GSM LONGLIFE 10

  Ekskluzywny podsłuch GSM o bardzo czystym dźwięku, trybie aktywacji głosowej oraz bardzo długim czasie pracy na baterii do 10 dni.

Logowanie