Nowości

Podsłuch w telefonie - obniżka cen

| 14. 9. 2017
Podsłuch w telefonie - obniżka cen

Do 22 września aplikację Mobilspion możesz kupić aż o 10% taniej. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia powołasz się na kod promocyjny ASPION10

 
Cały artykuł

Sesja poprawkowa? Z nami zdasz bez stresu

| 7. 9. 2017
Sesja poprawkowa? Z nami zdasz bez stresu

Wrzesień oznacza dla części studentów zmagania z sesją poprawkową.  Niektóre egzaminy potrafią spędzić sen z powiek i wydają się być niemożliwe do zaliczenia. W sytuacjach podbramkowych z pomocą przychodzi nasz niezawodny zestaw egzaminacyjny

Cały artykuł

Sierpniowe cięcie cen

| 15. 8. 2017
Sierpniowe cięcie cen

Do końca sierpnia wszystkie dyktafony cyfrowe w naszej ofercie są objęte gwarancją najniższej ceny na rynku. Możemy szczególnie polecić jeden z naszych bestsellerów: dyktafon MQ-300 w specjalnej cenie 274 zł.

Cały artykuł

Dyktafony cyfrowe w najniższych cenach w Polsce

| 3. 8. 2017
Dyktafony cyfrowe w najniższych cenach w Polsce

Tegoroczne lato obfituje w akcje specjalne przygotowane specjalnie dla Klientów Spy007. W sierpniu promocją objęte są wszystkie dyktafony szpiegowskie z naszego asortymentu.

Cały artykuł

Bezpieczne lato ze Spy007

| 1. 8. 2017
Bezpieczne lato ze Spy007

Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych podczas letniego wypoczynku - zapakujmy do plecaka czy kieszeni poręczny lokalizator GPS. Polecamy go szczególnie osobom starszym i dzieciom - w przypadku zagubienia lub kłopotów, przycisk SOS wyśle natychmiastowo aktualne współrzędne osoby korzystającej z lokalizatora.

Cały artykuł

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Mikrofon kierunkowy BASIC  

  Mikrofon kierunkowy BASIC

  Mikrofon kierunkowy BASIC pozwoli Ci na podsłuch z odległości do ok. 30 metrów. 

 • Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały  

  Dyktafon MQ-300 w pamięci USB biały

  Wyjątkowy dyktafon MQ-U300 idealnie ukryty w pamięci USB. Dyktafon ten może być sterowany manualnie bądź z uruchomioną aktywacją głosową. MQ-300 jest wyposażony w tryb detekcji głosu, który może pracować aż do 25 dni na jednym ładowaniu baterii! Pondato, zużycie energii wynosi tylko 0,3 mA w trybie detekcji dźwięku.