Nowości

Zagubione dzieci i nowoczesne technologie

| 6. 2. 2018
Zagubione dzieci i nowoczesne technologie

Podróżowanie z dziećmi jest z jednej strony niewyczerpanym źródłem przygody, doświadczenia i cennego czasu spędzonego razem, a z drugiej zaś w wielu przypadkach w tym samym czasie jest testem rodzicielskiej cierpliwości. A także zdolności do nie tylko do zabawy z pociechą, ale także do organizowania małych ciekawskich ludzi, którzy mogą łatwo stracić pojęcie czasu i przestrzeni, szczególnie w nieznanych im miejscach.

Cały artykuł

Podsłuch GSM do auta

| 19. 12. 2017
Podsłuch GSM do auta

Podsłuch GSM pozwala na nasłuchiwanie z dowolnej odległości. Specjalnie przystosowany do samochodu, zawiera 2 metrowy kabel, który należy podłączyć do akumulatora oraz mikrofon na 1 m kablu, który ułatwi montaż w samochodzie.

Cały artykuł

Jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej

| 28. 11. 2017
Jak bezpiecznie korzystać z poczty elektronicznej

Twoja poczta elektroniczna może być bramą dla pozbawionych skrupułów ludzi, którzy próbują skrzywdzić ciebie lub zaszkodzić Twojemu komputerowi. W dzisiejszym artykule przedstawimy najważniejsze z metod zachowania bezpieczeństwa przed złośliwym oprogramowaniem i atakiem hakerów.

Cały artykuł

Rosnący problem: zorganizowana przestępczość detaliczna

| 27. 11. 2017
Rosnący problem: zorganizowana przestępczość detaliczna

Zorganizowana przestępczość detaliczna może brzmieć jak część fabuły tandetnej noweli, lecz niestety kosztuje Polską gospodarkę duże pieniądze każdego roku.Wg najnowszych danych, koszt kradzieży w polskich placówkach handlu detalicznego powiększył się o 28%.

Cały artykuł

Kilka słów o podsłuchach

| 21. 11. 2017
Kilka słów o podsłuchach

Profesjonalne urządzenia podsłuchowe pozwalają na rejestrowanie dźwięków w szczególnych sytuacjach. Istnieje duża grupa urządzeń służących do podsłuchu, od pluskiew przez podsłuchy kamuflowane w przedmiotach codziennego użytku po specjalistyczne dyktafony z niezwykłą czułością.

Cały artykuł

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na zdalne sterowanie ze smartfona.

 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

 • Długopis z kamerą, 720x480px  

  Długopis z kamerą, 720x480px

  Ekonomiczny wariant długopisu z kamerą. Kamera nagrywa obraz z rozdzielczością 720x480px.

 • MQ-77 mikrodyktafon cyfrowy w długopisie  

  MQ-77 mikrodyktafon cyfrowy w długopisie

  Wysokiej jakości mikrodyktafon cyfrowy MQ-77 ukryty w długopisie zapewnia do 250 godzin nagrywania w trybie aktywacji głosowej. Ma niesamowicie smukły i elegancki wygląd. Dzięki kamuflażowi pozwala na swobodne nagrywanie.