Nowości

Kilka słów o podsłuchach

| 21. 11. 2017
Kilka słów o podsłuchach

Profesjonalne urządzenia podsłuchowe pozwalają na rejestrowanie dźwięków w szczególnych sytuacjach. Istnieje duża grupa urządzeń służących do podsłuchu, od pluskiew przez podsłuchy kamuflowane w przedmiotach codziennego użytku po specjalistyczne dyktafony z niezwykłą czułością.

 
Cały artykuł

100% ochrony przed nagrywaniem? Tylko z urządzeniem DRUID D06.

| 9. 11. 2017
100% ochrony przed nagrywaniem? Tylko z urządzeniem DRUID D06.

DRUID D06 jest jednym z wiodących na świecie narzędzi zabezpieczających przed przechwytywaniem i nagrywaniem rozmów. Jest to prawdopodobnie jedyne urządzenie na rynku, które może chronić Twoje połączenie w 100%.

Cały artykuł

Niekonwencjonalne zastosowania lokalizatorów GPS

| 7. 11. 2017
Niekonwencjonalne zastosowania lokalizatorów GPS

Małe nadajniki GPS dostępne obecnie na rynku nie są aż tak miniaturowe jak te z filmów o Bondzie, ale cechują się naprawdę bogatą funkcjonalnością. Dzisiaj opiszemy ich niekonwencjonalne zastowania.

Cały artykuł

Zmiana adresu do korespondencji

| 6. 11. 2017
Zmiana adresu do korespondencji

Drodzy Klienci, 

Od 1 listopada 2017 Spy007 zmieniło siedzibę biura. Wszelką korespondencję oraz przesyłki prosimy kierować na ten adres V Haji 1092/15 170 000 Praga 7

Cały artykuł

Kamera ukryta w domowym zaciszu

| 3. 11. 2017
Kamera ukryta w domowym zaciszu

Istnieje mnóstwo powodów, aby mieć ukrytą kamerę w domu,  ale żeby nie przekroczyć żadnej prawnej czy też etycznej granicy, należy rozważyć w jakim celu zostanie wykorzystane nagranie.

Cały artykuł

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi - 4,3-calowy LCD, IR, PIR

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dużym wyświetlaczem LCD o przekątnej 4,3 cala, podświetleniem IR, czujnikiem PIR oraz 120° kątem widzenia . Wizjer ma zintegrowany dzwonek.

  Cena:
  329 zł
 • Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi  

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą WiFi

  Stacja pogodowa z ukrytą kamerą dla kompletnego podglądu Twojego domu. Monitorowanie pogody, kontrola tego co dzieje się w domu oraz wykonywanie wideo. Zintegrowany czujnik ruchu funkcjonuje na odległości aż do 6 m, a połączenie WiFi pozwala na sterowanie ze smartfona.

  Cena:
  499 zł
 • Black box z obrotową kamerą WiFi 180°  

  Black box z obrotową kamerą WiFi 180°

  Niepozorny postument black box z ukrytą kamerą w jakośći Full HD 1080p. Aparat o rozdzielczości 1,0 Mpx z możliwością poziomego obrotu 180°. Sensor ruchu, możliwość zdalnej kontroli przez aplikację mobilną na telefon komórkowy/ komputer.

  Cena:
  374 zł
 • Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR  

  Cyfrowy wizjer do drzwi z dzwonkiem i czujnikiem ruchu - 3,5" LCD, IR

  Cyfrowy wizjer z wyświetlaczem i dzwonkiem jest efektywnym urządzeniem zabezpieczającym, którego nie może zabraknąć w żadnym nowoczesnym domu.  Wizjer wyposażony jest podświetlenie IR, które umożliwi Ci monitoring przestrzeni przed drzwiami również w nocy. 

  Cena:
  249 zł
 • Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB  

  Dyktafon MQ-99 w długopisie EXCLUSIVE, 8GB

  MQ-99 to pierwszorzędny dyktafon z pamięcią flash. Cechuje się bardzo długą żywotnością baterii aż do 25 dni na jednym ładowaniu. Wysoka jakość nagrywanych plików audio. Oznaczenie czasu oraz daty na plikach. 8 GB pamięci wewnętrznej.

  Cena:
  249 zł