Nienamierzalny telefon

SPRZEDAŻ UKOŃCZONA

Nienamierzalny telefon ochroni Ciebie przed każdą formą nadzoru i podsłuchu.

Cena:
937 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Nienamierzalny telefon

Nienamierzalny telefon jest wyposażony w wiele funkcji, które zapewnią ochronę Twojej prywatności. Jednym spośród swoich najważniejszych automatycznych funkcji jest możliwość zmiany numeru IMEI, co sprawia, że podsłuch jest niemożliwy. Nienamierzalny telefon służy przeważnie do zapobieganiu podsłuchiwania przez dostawcę usług telefonicznych i przechwytywaczy GSM.

Funkcje :

  • automatyczna zmiana IMEI
  • ochrona przed namierzaniem lokalizacji
  • możliwość wysyłania zaszyfrowanych SMS
  • automatyczna kasacja pamięci
  • wykrywanie przechwytywaczy GSM

Zmiana IMEI

Za każdym razem, gdy telefon zmienia IMEI, pojawi się dostawcy usług jako zupełnie nowy telefon w sieci i nie będzie w stanie połączyć go z poprzednimi informacjiami, stąd nie będą mogli udowodnić, że rozmowy pochodziły z jednego telefonu.

Dostawca usług może monitorować Twój telefon jedynie w momencie kiedy nie wykonujesz rozmowy.

Mogą obserwować:

  1. IMSI - wyjątkowy kod karty SIM
  2. IMEI - wyjątkowy kod telefonu
  3. Twój numer telefonu

Dostawca usług łączy te wszystkie rzeczy razem, więc gdy zmieniasz IMEI, dostawca zobaczy IMSI Twojej karty SIM i połączy je z nowym IMEI. Dzieje się tak samo w odwróconym porządku, jeżeli zmienisz tylko kartę SIM, dostawca natychmiast połączy IMEI Twojego telefonu do nowej karty SIM. Aby stać się nie do namierzenia, musisz zmienić IMEI jak i kartę SIM, co kompletnie zrywa ciągłość nagrań dostawcy, i sprawia, że Twoje rozmowy, tymczasowo, są znowu anonimowe.

Wykrywanie przechwytywaczy GSM

Przechwytywacz GSM jest urządzeniem które symuluje BTS. Jeżeli przechwytywacz GSM znajduje się w Twoim sąsiedztwie, wtedy telefon automatycznie połączy się z nim zamiast normalnym BTS, co daje właścicielowi przechwytywacza możliwość podsłuchu rozmów i monitorowania Twojej lokalizacji. Przechwytywacz GSM częściowo albo kompletnie odszyfruje szyfrowanie Twoich rozmów.

Nasz nienamierzalny telefon natychmiastowo wykryje taki przechwytywacz. Nienamierzalny telefon potrafi rozpoznać aktywne i pół-aktywne przechwytywacze GSM z 100% precyzją.

Zawartość opakowania:

  • Nienamierzalny telefon
  • adapter ładowania