Hardware do śledzenia

Między hardware do śledzenia PC, należą zwłaszcza keyloggery, które są używane do rejestrowania naciśnięć klawiszy. Za pomocą keyloggera można sprawdzić całą komunikację i haseł w wybranym PC. Nasz przewodnik wyboru keyloggera pomoże dokonać właściwego wyboru.

Oprócz keyloggerów oferujemy inne narzędzia pozwalające na przykład łamania haseł do windows lub śledzenia ekranu. więcej informacji

Co to jest keylogger?

Keylogger jest małe urządzenie, które można podłączyć pomiędzy klawiaturą i PC. Wszystkie naciśnięcia klawisz są zapisywane do keyloggera i jego właściciel może je wyświetlić w każdej chwili. Do monitorowania danych nawet zdalnie, trzeba użyć WiFi keylogger, który pozwala na automatyczne przesyłanie zapisów do wybranego adresu e-mail. Keyloggery są oferowane zarówno w wersji PS2 i USB.

Jaka jest pojemność keyloggera?

Pojemność naszych keyloggerów wynosi od 8 MB do kilku GB. W praktyce możliwe jest przechowywanie na keyloggerze tysięcy, do milionów stron tekstu. Nawet u keyloggera z najniższą pojemnością, nie musisz się martwić, że ograniczeniem będzie brak miejsca.

Nie znaleziono produktów spełniających kryteria.Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Popularne

Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia