Hardware do śledzenia

Między hardware do śledzenia PC, należą zwłaszcza keyloggery, które są używane do rejestrowania naciśnięć klawiszy. Za pomocą keyloggera można sprawdzić całą komunikację i haseł w wybranym PC. Nasz przewodnik wyboru keyloggera pomoże dokonać właściwego wyboru.

Oprócz keyloggerów oferujemy inne narzędzia pozwalające na przykład łamania haseł do windows lub śledzenia ekranu.Sortuj

Co to jest keylogger?

Keylogger jest małe urządzenie, które można podłączyć pomiędzy klawiaturą i PC. Wszystkie naciśnięcia klawisz są zapisywane do keyloggera i jego właściciel może je wyświetlić w każdej chwili. Do monitorowania danych nawet zdalnie, trzeba użyć WiFi keylogger, który pozwala na automatyczne przesyłanie zapisów do wybranego adresu e-mail. Keyloggery są oferowane zarówno w wersji PS2 i USB.

Jaka jest pojemność keyloggera?

Pojemność naszych keyloggerów wynosi od 8 MB do kilku GB. W praktyce możliwe jest przechowywanie na keyloggerze tysięcy, do milionów stron tekstu. Nawet u keyloggera z najniższą pojemnością, nie musisz się martwić, że ograniczeniem będzie brak miejsca.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


życzenie specjalne


captcha image

Najczęściej sprzedawane produkty

 • Keylogger USB PROFI  

  Keylogger USB PROFI

  Keylogger USB o pojemności 4MB oraz z możliwością dostosowania klawiatury. 

  Cena:
  162 zł
 • PS2 Keylogger PRO  

  PS2 Keylogger PRO

  PS2 keylogger o pojemności 4MB i z możliwością podłączenia do klawiatury.

  Cena:
  219 zł