Mikrosłuchawka Mini

SPRZEDAŻ UKOŃCZONA

Nawet mniejsza wersja klasycznej mikrosłuchawki do tajnej komunikacji.

Cena:
356 zł

Wybrany towar nie może zostać umieszczony w koszyku.

Dostępność:
Sprzedaż ukończona
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Mikrosłuchawka Mini

Ta mikrosłuchawka do tajnej komunikacji jest o pare milimetrów mniejsza od mikrosłuchawki STANDARD, co sprawia, że jest absolutnie niewidzialna w Twoim uchu.

Funkcje:

 • zezwala na sekretny słuchanie instrukcji
 • miniaturowe wymiary (5x5 mm)
 • może być podłączona do telefonu, bądź podręcznych radioaparatów nadawczo-odbiorczych

Zawartość opakowania:

 • Mikrosłuchawka Mini

Bateria nie jest częścią opakowania. Mikrosłuchawka będzie działała przez 2 - 4 godziny. Musisz także kupić dodatkowe akcesoria aby połączyć ją do telefonu bądź podręcznego radioaparatu nadawczo-odbiorczego.

Opcje łączenia mikrosłuchawki:

Mikrosłuchawka z pętlą indukcyjną

Pętla indukcyjna zapewnia komunikacje pomiędzy telefonem komórkowym bądź odtwarzaczem MP3 a mikrosłuchawką. Mikrosłuchawka do sekretnej komunikacji może być podłączona do pętli indukcyjnej za pomocą Bluetooth, którą trzeba po prostu nosić wokół szyi i podłączyć kablem z telefonem komórkowym bądź odtwarzaczem MP3 3,5 mm wejściem jack. Możesz znaleźć standartową pętle indukcyjną bądź pętle z 3W wzmacniaczem z naszej oferty wyższej jakości dźwięku.

Mikrosłuchawka z akcesoriami Bluetooth

Jeżeli nie chcesz nosić pętli indukcyjnej wokół szyi, możesz wybrać jeden z naszych nadajników bluetooth jako akcesorie. Oferujemy zegarki, długopisy i okulary.
 

Mikrosłuchawki z nadajnikiem

Jeżeli nie możesz mieć ze sobą telefonu komórkowego, możesz użyć naszej mikrosłuchawki z nadajniko-odbiornikiem połączonym z portfelem z nadajnikiem. Twój partner będzie wyposażony w podręczny nadajniko-odbiornik, który zapewnia sekretną komunikacje z mikrosłuchawką.

Jeżeli chcesz najwyższej jakości dźwięk, polecamy zakup 3W pętli indukcyjnej razem z naszą mikrosłuchawką.

 

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box  

  Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box

  Miniaturowa słuchawka z GSM box'em pozwoli Ci na podsłuchiwanie z nieograniczonej odległości bez użycia telefonu. Urządzenie jest niesamowicie małe, a jednocześnie zapewnia niesamowicie dobrą jakość dźwięku.

  Cena:
  739 zł