Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box

Miniaturowa słuchawka z GSM box'em pozwoli Ci na podsłuchiwanie z nieograniczonej odległości bez użycia telefonu. Urządzenie jest niesamowicie małe, a jednocześnie zapewnia niesamowicie dobrą jakość dźwięku.

Cena:
739 zł

ks
Dostępność:
Dostępny
Numer katalogowy:
MS13-050137
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box

Wysokiej jakości zestaw składający się z charakteryzującej się wysoką czułością mikrosłuchawki oraz box'u GSM. S Aby odbierać połączenia z telefonu, wystarczy, że włożysz kartę SIM do GSM box'u i zadzwonisz na numer karty. Sam GSM box możesz - dzięki jego małym rozmiarom - ukryć na przykład pod kołnierzem koszuli. 

Do pracy tej mikrosłuchawki nie potrzebujesz telefonu, dzięki czemu będziesz mógł odbierać dźwięk w słuchawce nawet wtedy, gdy nie będziesz mógł mieć telefonu przy sobie. 

Właściwości:

 • bezprzewodowa mikrosłuchawka MicSpy
 • najwyższa jakosć dźwięku (dużo wyższa niż w zwykłych mikrosłuchawkach)
 • komfortowa obsługa
 • możliwość dwustronnej komuniakcji, dzięki bardzo czułemu mikrofonowi ukrytemu w GSM box'ie
 • aby połączyć się z GSM box'em, wystarczy zadzwonić na numer karty SIM 

Dwustronna komunikacja dzięki wykorzystaniu mikrofonu w GSM box'ie
Oprócz oczywistej możliwości słuchania dźwięku odbieranego przez GSM box, w tym urządzeniu masz również możliwość komunikacji w drugą stronę, dzięki zastosowaniu super-czułego mikrofonu w GSM box'ie. Mikrofon jest tak czuły, że jest w stanie przechwycić dźwięki nawet z odległości 3 metrów, natomiast szpety są rejestrowane z odległości do 30 centrymetrów. 

Jak użyć mikrosłuchawki z GSM boxem?
Do mikrosłuchawki włóż baterię i włóż do ucha. Do GSM box'u włóż kartę SIM (bez kodu PIN) i ukryj go, na przykład pod kołnierzem koszuli. 

Teraz wystarczy, aby ktoś zadzwonił na numer karty SIM rozpoczynając tym samym połączenie głosowe. W tym momencie rozpocznie się obustronna komunikacja głosowa. 

Zawartość opakowania:

 • mikrosłuchawka MicSpy
 • GSM box ze wzmacniaczem 4W

Baterie nie są częścią zestawu i muszą być kupione oddzielnie. 

Powiązane produktyLogowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box  

  Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box

  Miniaturowa słuchawka z GSM box'em pozwoli Ci na podsłuchiwanie z nieograniczonej odległości bez użycia telefonu. Urządzenie jest niesamowicie małe, a jednocześnie zapewnia niesamowicie dobrą jakość dźwięku.

  Cena:
  739 zł