Mikrosłuchawka ECONOMY

Bezprzewodowa mikrosłuchawka pozwala Tobie na słuchanie porad przyjaciela przez telefon, bez jakichkolwiek podejrzeń.

Cena:
199 zł

szt
Dostępność:
Dostępny
Numer katalogowy:
MS02-050108
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Mikrosłuchawka ECONOMY

Mikrosłuchawka ma wymiary jedynie kilku milimetrów i kompletnie znika w Twoim uchu. Słuchawki nie mają kable i są absolutnie bezprzewodowe.

Funkcje:

 • pozwala na sekretne słuchanie instrukcji
 • miniaturowe wymiary (3x5x7mm)
 • może być podłączona do telefonu, bądź podręcznych radioaparatów nadawczo-odbiorczych
     

Różnice pomiędzy mikrosłuchawką ECONOMY a PROFI

Mikrosłuchawka ECONOMY jest zaprojektowana aby była niedroga, co nie znaczy, że słuchawki są słabej jakości. Słuchawki nie są tak dobrze zbudowane i ich głośnik nie jest takiej jakości jak modelu PROFI, więc przy wyższych poziomach głośności jakość dźwięku może spaść. Słuchawka PROFI w odróżnieniu od ECONOMY jest w kolorze skóry, dzięki czemu jest lepiej ukryta.

Zawartośc opakowania:

 • Mikrosłuchawka ECONOMY

Bateria nie jest częścią opakowania. Mikrosłuchawka będzie działała przez 2 - 4 godziny. Musisz także kupić dodatkowe akcesoria aby połączyć ją do telefonu bądź podręcznego radioaparatu nadawczo-odbiorczego.

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box  

  Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box

  Miniaturowa słuchawka z GSM box'em pozwoli Ci na podsłuchiwanie z nieograniczonej odległości bez użycia telefonu. Urządzenie jest niesamowicie małe, a jednocześnie zapewnia niesamowicie dobrą jakość dźwięku.