Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny A77

Mikro dyktafon cyfrowy EDIC-mini Tiny A77 należy do najlepszych dyktafonów na świecie. To urządzenie mimo swoich niewielkich wymiarów oferuje niesamowicie długi czas pracy na baterii wystarczący na 24 godziny nieprzerwanego nagrywania albo 70 godzin w trybie aktywacji głosowej!

Cena:
1 689 zł

szt
Dostępność:
Tymczasowo niedostępny (do 4 tygodni)
Numer katalogowy:
REC18-010745
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny A77

Mikro dyktafon cyfrowy A77 ze względu na swoje niezrównane parametry, przeznaczony jest do użytku profesjonalnego. Mimo niewielkich wymiarów dyktafon jest w stanie nagrywać nawet szepty z odległości do 9 metrów. 

Do tej pory dużą barierą, dla użycia profesjonalnego sprzętu w trudnych warunkach była wielkość urządzenia. Ten mikro dyktafon rozwiązuje ten problem. Posiada jedne z najmniejszych wymiarów na świecie, a jakość nagrywanego dźwięku zadowoli najbardziej wymagających.

Funkcje mikro dyktafonu cyfrowego A77:

 • łatwy w użyciu - uruchomienie jednym przyciskiem
 • nagrywanie z funkcją aktywacji głosowej 
 • niesamowicie czuły mikrofon do nagrywania na dystansie do 9 metrów
 • wewnętrzna pamięć wystarczająca do nagrania nawet 150 godzin materiału
 • czas pracy na baterii do 24 godzin ciągłego nagrywania lub 3 miesiące w trybie czuwania
 • nagrywanie wg harmonogramu
 • konfigurowalna czułośc aktywacji głosowej
 • najmniejszy dyktafon na świecie

Czas pracy na baterii do 70 godzin w trybie aktywacji głosowej

Dzięki ekstramalnie ekonomicznej wydajności, mikro dyktafon cyfrowy A77 jest szczególnie przydatny do wielodniowego monitoringu wybranych przestrzeni. Dzieki trybowi aktywacji głosowej, mikro dyktafon aktywuje się wyłącznie wtedy, gdy wykryje, głos bądź inny hałas o natężeniu wyższym, niż ustawiony poziom.

Mikro dyktafon cyfrowy A77 i konfiguracja czułości aktywacji głosowej

Dzięki możliwości dostosowania czułości aktywacji głosowej mikrodyktajest przystosowany do przestrzeni z wyższym poziomem hałasu (z ulicy, radia, itp.).

Nagrywanie wg harmonogramu

Mikro dyktafon A77 jest łatwy w konfiguracji dzięki dołączonemu oprogramowaniu, które pozwala na ustawienie dyktafonu na nagrywanie w specyficznym momencie, bądź wielokrotnie, np. każdego dnia pomiędzy 10 - 12.

W trybie czuwania dyktafon może pracować na baterii nawet 3 miesiące.

Zawartość opakowania:

 • Mikro dyktafon cyfrowy EDIC-mini Tiny A77
 • pozłacany kabel USB
 • CD z specjalnym oprogramowaniem

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • Mikro dyktafon z praktycznym klipsem  

  Mikro dyktafon z praktycznym klipsem

  Mikro dyktafon cyfrowy to urządzenie bardzo praktyczne. Rejestrator z klipsem mocującym pozwala na nagrywanie wysokiej jakości dźwięku. Nagrywanie rozpoczniesz naciskając jeden przycisk.

  Cena:
  124 zł
 • Klasyczny mini-rejestrator z jakością nagrywania PCM  

  Klasyczny mini-rejestrator z jakością nagrywania PCM

  Klasyczny mini dyktafon z jakością nagrywania PCM (najwyższa możliwa jakość nagrywania na dyktafonie) i bardzo prosta obsługa.

  Cena:
  199 zł
 • Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny A77  

  Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny A77

  Mikro dyktafon cyfrowy EDIC-mini Tiny A77 należy do najlepszych dyktafonów na świecie. To urządzenie mimo swoich niewielkich wymiarów oferuje niesamowicie długi czas pracy na baterii wystarczący na 24 godziny nieprzerwanego nagrywania albo 70 godzin w trybie aktywacji głosowej!

  Cena:
  1 689 zł
 • Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny B76  

  Mikro dyktafon EDIC-mini Tiny B76

  Mikro dyktafon cyfrowy EDIC Tiny B76-mini, wg Księgi Rekordów Guinnessa jest najmniejszym rejestratorem na świecie. Pomimo miniaturowych wymiarów, czas zapisu wynosi aż do 32 godzin lub aż do 80 godzin po aktywacji głosowej.

  Cena:
  1 624 zł