Miernik częstotliwości

Miernik częstotliwości służy do mierzenia częstotliwości transmisji danego źródła. Zasięg tego urządzenia wynosi od 50MHz do 2,4GHz.

Cena:
187 zł

szt
Dostępność:
Dostępny
Numer katalogowy:
OT06-070142
Gwarancja:
2 lata
Opis produktu Miernik częstotliwości

Miernik częstotliwości jest bardzo prosty i pozwala Tobie na natychmiastowe określenie częstotliwości syngału konkretnego źródła. Oprócz konkretnych częstotliwości sygnału to urządznie mierzy również jego siłe.

Funkcje:

 • mierzy częstotliwości od 50MHz do 2,4GHz.
 • zasilane przez 9V baterie
 • łatwa obsługa jednym przyciskiem

Do mierzenia częstotliwości niezbędnym jest położenie urządzenia blisko źródła sygnału, co sprawia, że to urządzenie pomiaorwe nie jest przystosowane do odkrywania pluskiew tak jak klasyczne detektory pluskiew.

Pomimo niskiej ceny to urządzenie niezawodnie i celnie określi częstotliwość transmisji wielu źródeł sygnału..

Zawartość opakowania:

 • Miernik częstotliwości
 • 9V bateria

Logowanie

Biuletyn e-mail

Zniżki, promocje, nowości?Bądź na bieżąco! Podaj swój adres e-mail, a na pewno nie przegabisz żadnej korzystnej dla Ciebie oferty.


Najczęściej sprzedawane produkty

 • GSM-safe III - zapobieganie podsłuchowi telefonu  

  GSM-safe III - zapobieganie podsłuchowi telefonu

  Bardzo mało ludzi zdaję sobie sprawę, jak łatwo telefon komórkowy może stać się bronią użytą przeciwko nim. Że każdy ze znajomościami u dostawcy usług bądź ktoś komu uda się wgrać oprogramowanie szpiegowskie na Twój telefon, może użyć ich do podsłuchiwania Twoich rozmów i wszystkiego co dzieje się w Twoim otoczeniu. GSM-safe III efektywnie chroni Ciebie przed takimi atakami.

  Cena:
  1 244 zł
 • Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer BASIC  

  Wykrywacz podsłuchów i ukrytych kamer BASIC

  Ten wykrywacz może odkryć wszystkie sygnały pomiędzy 1 MHz a 6,5 GHz. Jego specjalna modyfikacja pozwala nawet na szukanie ukrytych obiektywów kamer.

  Cena:
  199 zł
 • Detektor sygnałów radiowych Protect 1203  

  Detektor sygnałów radiowych Protect 1203

  Protect 1203 to przenośny wykrywacz sygnałów radiowych w zakresie od 30 - 6000Mhz. Detektor jest wyposażony w 10 poziomowy wskaźnik mocy sygnału.

  Cena:
  874 zł
 • Protect 1206i  

  Protect 1206i

  Protect 1206i to najlepszy jakościowo  detektor do namierzania bezprzewodowych sygnałów, dzięki czemu jest idealny do wykrywania podsłuchów i ukrytych kamer. 

  Cena:
  1 980 zł