Mikrosłuchawki

Niewidzialna słuchawka albo mikrosłuchawka nadaje się szczególnie do zastosowania przez siły bezpieczeństwa, detektywów, ochroniarzy, ale także dla studentów podczas egzaminów. Mikrosłuchawka ma niesamowicie małe rozmiary i po włożeniu do ucha całkowicie niewidoczna. Bezprzewodowa słuchawka do ukrytej komunikacji może być połączona z telefonem komórkowym lub bezpośrednio z nadajnikiem.  więcej informacji

Zastosowanie mikrosłuchawki

Zapomnij o odpisywaniu, czy ściąganiu podczas egzaminów - zdaj  i ściągawki i rozwiąż test za pomocą mikrosłuchawki! Dzięki mikrosłuchawce Twój partner może być po drugiej stronie telefonu i z bezpiecznej odległości pomagać Ci w rozwiązaniu testu, a Ty nie będziesz już nigdy musiał obawiać się nakrycia na ściąganiu. 

Mikrosłuchawka do ukrytej komunikacji mierzy zaledwie kilka milimetrów i oferujemy ją w kilku wariantach, z których można wybrać dokładnie tę, która będzie najbardziej odpowiednia. Mikrosłuchawka może pomóc nie tylko podczas egzaminów, ale także podczas prezentacji, debat oraz innych sytuacji. 

Jak działa mikrosłuchawka?

Mikrosłuchawka działa w zasadzie tak samo jak zwykła bezprzewodowa słuchawka hands-free oraz ma dużo mniejsze wymiary, co pozwala na schowanie jej w uchu. Mikrosłuchawkę należy uzupełnić o niezbędne elementy, które zapewnią transmisję dźwięku do telefonu komórkowego, lub krótkofalówki. 

Na co trzeba uważać podczas korzystania z mikrosłuchawki?

Podczas używania mikrosłuchawki niezbędne jest zapewnienie higieny uszu. Niewidzialna słuchawka jest naprawdę miniaturowa i jego głośnik jest stosunkowo podatny na zatkania. Wystarczy odrobina brudu i słyszalności mikrosłuchawki może być znacznie gorsza. 

Kiedy słyszysz gwizd w mikrosłuchawce, oznacza to, że żywotność baterii zbliża się do końca i trzeba ją wymienić. Przy zakupie zalecamy zakupić kilka zapasowych baterii do mikrosłuchawki.

Jak podłączyć do telefonu mikrosłuchawkę?

Mikrosłuchawkę podłączysz do telefonu komórkowego za pomocą pętli indukcyjnej, którą można połączyć z telefonem albo za pomocą kabla podłączonego do gniazda słuchawkowego (w tym wariancie mikrosłuchawkę podłączysz również na przykład z odtwarzaczem MP3), lub też w wersji bardziej komfortowej - przez bluetooth.

1 pozycji
Profesjonalna mikrosłuchawka MicSpy

Profesjonalna mikrosłuchawka MicSpy

Profesjonalna mikrosłuchawka MicSpy charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, miniaturowymi rozmiarami oraz niesamowicie czystym dźwiękiem. 

Dostępny > 10 ks
1 180,00 zł
   

Produkty

Kategorie produktów

Filtry

Producenci

Popularne

Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Paczka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia