5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@spy007.pl       Dostawa i płatność       O zakupach

Mikrosłuchawki

Niewidzialna słuchawka albo mikrosłuchawka nadaje się szczególnie do zastosowania przez siły bezpieczeństwa, detektywów, ochroniarzy, ale także dla studentów podczas egzaminów. Mikrosłuchawka ma niesamowicie małe rozmiary i po włożeniu do ucha całkowicie niewidoczna. Bezprzewodowa słuchawka do ukrytej komunikacji może być połączona z telefonem komórkowym lub bezpośrednio z nadajnikiem.  więcej informacji

Zastosowanie mikrosłuchawki

Zapomnij o odpisywaniu, czy ściąganiu podczas egzaminów - zdaj  i ściągawki i rozwiąż test za pomocą mikrosłuchawki! Dzięki mikrosłuchawce Twój partner może być po drugiej stronie telefonu i z bezpiecznej odległości pomagać Ci w rozwiązaniu testu, a Ty nie będziesz już nigdy musiał obawiać się nakrycia na ściąganiu. 

Mikrosłuchawka do ukrytej komunikacji mierzy zaledwie kilka milimetrów i oferujemy ją w kilku wariantach, z których można wybrać dokładnie tę, która będzie najbardziej odpowiednia. Mikrosłuchawka może pomóc nie tylko podczas egzaminów, ale także podczas prezentacji, debat oraz innych sytuacji. 

Jak działa mikrosłuchawka?

Mikrosłuchawka działa w zasadzie tak samo jak zwykła bezprzewodowa słuchawka hands-free oraz ma dużo mniejsze wymiary, co pozwala na schowanie jej w uchu. Mikrosłuchawkę należy uzupełnić o niezbędne elementy, które zapewnią transmisję dźwięku do telefonu komórkowego, lub krótkofalówki. 

Na co trzeba uważać podczas korzystania z mikrosłuchawki?

Podczas używania mikrosłuchawki niezbędne jest zapewnienie higieny uszu. Niewidzialna słuchawka jest naprawdę miniaturowa i jego głośnik jest stosunkowo podatny na zatkania. Wystarczy odrobina brudu i słyszalności mikrosłuchawki może być znacznie gorsza. 

Kiedy słyszysz gwizd w mikrosłuchawce, oznacza to, że żywotność baterii zbliża się do końca i trzeba ją wymienić. Przy zakupie zalecamy zakupić kilka zapasowych baterii do mikrosłuchawki.

Jak podłączyć do telefonu mikrosłuchawkę?

Mikrosłuchawkę podłączysz do telefonu komórkowego za pomocą pętli indukcyjnej, którą można połączyć z telefonem albo za pomocą kabla podłączonego do gniazda słuchawkowego (w tym wariancie mikrosłuchawkę podłączysz również na przykład z odtwarzaczem MP3), lub też w wersji bardziej komfortowej - przez bluetooth.

100,00
100 800 Od Do 0
800,00
4 pozycji
Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box

Mikrosłuchawka MicSpy+ GSM box

Miniaturowa słuchawka z GSM box'em pozwoli Ci na podsłuchiwanie z nieograniczonej odległości bez użycia telefonu. Urządzenie jest niesamowicie mał...

Dostępny 1-2 ks
732,89 zł
   
Bezpłatna dostawa
Mikrosłuchawka PROFI

Mikrosłuchawka PROFI

Wysokiej jakości mikrosłuchawka PROFI jest idealnym rozwiązaniem do sekretnego słuchania instrukcji.

Dostępny > 5 ks
246,94 zł
   
Mikrosłuchawka ECONOMY

Mikrosłuchawka ECONOMY

Bezprzewodowa mikrosłuchawka pozwala Tobie na słuchanie porad przyjaciela przez telefon, bez jakichkolwiek podejrzeń.

Dostępny > 5 ks
197,36 zł
   
Profesjonalna mikrosłuchawka MicSpy

Profesjonalna mikrosłuchawka MicSpy

Profesjonalna mikrosłuchawka MicSpy charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, miniaturowymi rozmiarami oraz niesamowicie czystym dźwiękiem. 

Niedostępne
594,05 zł
   

Produkty

Kategorie produktów

Popularne

Największa oferta

Ponad 5000 dostępnych produktów

​Spersonalizowana produkcja

Od początku do końca

Dyskretna paczka

Pudełka nie ma
​informacji o nadawcy

​Specjaliści
​w swojej dziedzinie

Ponad 5 lat doświadczenia